Я не дам обдирати пенсіонерів

10 квітня 2013, 08:46
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
1080

Зареєстрував у Верховній Раді проект закону, в якому запропонував зробити безкоштовною для пенсіонерів заміну водійського посвідчення старого зразка на нове.


Заміна старих на посвідчення нового зразка - ніщо інше, як примха влади і новий широкомасштабний проект по відмиванню грошей з населення, і держава свою примху реалізовує за рахунок пенсіонерів, змушуючи їх витрачати левову частину свого місячного бюджету на те, щоб замінити одне посвідчення іншим.

Сьогодні влада намагається у будь-який спосіб здерти з людей останні гроші. Так, з 1 січня 2014 року водійські посвідчення часів Радянського Союзу вважаються в Україні недійсними. А заміна на нове обійдеться пенсіонеру в 400 гривень. Це в той час, коли пенсія у більшості людей похилого віку не перевищує 840 гривень.  Крім того, завдячуючи рішенню влади, ДАІ наділено правом перевіряти екзаменаційну картку водія, видача якої у будь-якій автошколі, МРЕО чи ДАЇ влетить у додаткову копійку.

Саме тому, мій законопроект спрямований на те, щоб пенсіонери мали змогу безкоштовно замінити свої водійські посвідчення. Відмивання грошей за рахунок пенсіонерів в Україні не буде!

 

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: права,Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,Партія регіонів,влада,liashko,РП,гроші,пр,oleg liashko,rpl,rp,пенсіонери,ралдикальна партія,водійські посвідчення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.