Пропоную провести праймеріз

24 квітня 2013, 20:21
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
1226
Пропоную провести праймеріз

Хіба справедливо підсовувати виборцям кота у мішку партійного бренду? Ні

Тому я підтримую ідею про те, що від усіх опозиційних сил, в тому числі Радикальної партії, має бути єдиний кандидат на посаду мера Києва. Але має бути справжній праймеріз, щоб виборці могли вибрати найдостойнішого кандидата шляхом опитування громадської думки. Треба продумати чіткий механізм уникнення фальсифікацій цього опитування, як показує світовий досвід - при бажанні це можливо. Більше того, до праймеріз категорично мають не бути допущені наступні особи:
Ті, хто співпрацював чи досі співпрацює з Партією регіонів.
Олігархи.
Тушкороби.
Політичні проститутки.
Пенсіонери.
Народні депутати, які не голосували за стратегічно важливі законопроекти: проведення виборів у Києві, скасування пенсійної реформи, відставку уряду звільнення політичних в'язнів.
Проведення такого опитування дозволить визначити людину, яка справді є лідером киян і зможе навести порядок у столиці, людину із сильним бойовим духом, що набереться мужності звільнити Київ від регіоналівських рейдерів.
Якщо кияни визначать таким чином кандидата, більш гідного, ніж Ляшко - я завжди готовий поступитися заради реальних змін у нашому місті і нашій країні. Однак, дивлячись на інших ймовірних кандидатів від опозиційних сил, впевнений у своїй перемозі і на праймеріз, і на виборах. Дякую щиро всім, хто мене підтримує - я Вас не підведу!

Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партіїРубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,кандидат,тушки,РПЛ,Київ,Україна,Олег Ляшко,вибори,перемога,liashko,олігархи,риги,мер,рейдери,опитування,праймеріз,громадська думка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.