"Васильківські терористи" підтримали Андрія Лозового

23 жовтня 2013, 10:29
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
1197

Патріоти в тюрмі більш конструктивні, ніж "патріоти" в парламенті

"Васильківські терористи" - політичні в'язні, які перебувають за ґратами по сфабрикованій справі, висловили свою підтримку кандидату від Радикальної партії по 94 округу Андрію Лозовому. Це свідчення того, що наш з'їзд не помилився і обрав гідну кандидатуру представляти Обухівщину та Васильківщину в парламенті.
Для мене зробити все заради звільнення політичних в'язнів - справа честі. І якщо у Верховній Раді я буду не один - вирішити це болісне питання шансів буде більше. Щиро вдячний політв'язням Ігорю Мосійчуку та Володимиру Шпарі і всім іншим людям, які підтримують наших кандидатів. Вила напоготові!

Заява ув’язнених у так званій «васильківській справі» Ігоря Мосійчука та Володимира Шпари на підтримку Андрія Лозового як кандидата в народні депутати України на повторних виборах 15 грудня 2013 року в одномандатному окрузі №94

Антинародний режим зв'язав нам руки, посадивши у тюремні камери. Понад два роки ми в кайданах системи, і не можемо повною мірою брати участь у боротьбі. Лише наше слово з неволі — наша зброя. Ми можемо морально підтримати тих, хто на волі продовжує нашу справу. Перед нами стоїть складне завдання — перемогти олігархічний антиукраїнський режим. Якщо хочемо перемогти, ми повинні усвідомлювати: важлива кожна битва. Найближчий серйозний бій — повторні вибори народних депутатів України 15 грудня 2013 року в 5-ти проблемних округах. Ми переконані, що тільки радикальними змінами можна врятувати Україну від знищення. Досвід нашої політичної боротьби доводить, що змінити ситуацію частково або напівмірами неможливо. Саме тому, в цій непростій ситуації ми вирішили підтримати кандидата від Радикальної партії Олега Ляшка — Андрія Лозового. Нам приємно, що в рідному для нас 94-му окрузі (Обухівський та Васильківський райони Київщини) ця партія виставила людину, близьку нам по духу, знаного в наших колах громадського активіста, патріота, борця. Він — один із нас, вуличний активіст, який чинив спротив репресивному апарату, за що неодноразово переслідуваний. На відміну від узгоджених кандидатів від партії влади або так званої опозиції, наш друг Андрій — не олігарх і не чиновник. Він — з простої родини (син дитячої лікарки і столяра). Ми знаємо Андрія Лозового як людину, якій можна довіряти, ми знаємо його не за слова, а за справи. Не будучи багатою і навіть забезпеченою людиною, Андрій підтримував політв’язнів більше, ніж деякі заможні опозиційні політики.

Ми переконані, що в разі перемоги на виборах, він не зрадить виборців, не стане "тушкою" і продовжить самовіддану боротьбу з антинародним режимом. Андрій Лозовий балотується від Радикальної партії, лідер якої Олег Ляшко став ініціатором законопроекту про звільнення політичних в'язнів. Цей законопроект не підтримали інші депутати — не тільки регіонали, комуністи і «тушки», а, що особливо прикро, багато представників опозиційних фракцій — "Батьківщини" й "Удару". Більше того, Андрій свого часу заявив: "Справжніми терористами є не васильківські «терористи». Терористами є ті, хто їх посадив. Нинішня влада проводить терор проти патріотів нашої держави і
проти всього нашого народу".

На жаль, реальних борців з режимом сьогодні дуже мало. Індивідуальний спротив є малоефективним і не має перспектив. Потрібно об'єднуватись заради майбутньої спільної перемоги. Тому в даній складній ситуації ми вирішили підтримати єдиного по-справжньому опозиційного кандидата в одномандатному окрузі №94. Ми переконані, що таким є наразі кандидат від Радикальної партії Ляшка Андрій Лозовий. І ми готові нести відповідальність за дії цієї людини після перемоги на виборах.

Закликаємо всіх патріотів також підтримати Андрія. Кожен голос — важливий. Кожен голос може стати вирішальним для перемоги. Тому важлива не лише підтримка нашого побратима Андрія Лозового особистим голосом, а й агітація за нього серед рідних, друзів, знайомих, сусідів.
Віримо, що це буде наша спільна перемога!

Ігор Мосійчук (депутат Васильківської міськради),
Володимир Шпара (громадський активіст), — українські політв'язні по справі "васильківських терористів".

Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: ВР,парламент,Обухів,Радикальна партія,Олег Ляшко,вибори,Васильків,Андрій Лозовий,підтримка,перемога,патріоти,радикальні зміни,політичні в'язні,Київщина,"Васильківські терористи",борець
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.