WHO ARE YOU, містер Карр - Тимошенко???

21 березня 2011, 06:04
Власник сторінки
Журналістка
0
881

На днях передивилася жартівливе відео http://www.youtube.com/watch?v=PvzFvzudJZw. От і потягнуло проаналізувати таку безумовно цікаву персону, як зять Юлії Тимошенко.

Існує в народі хороша приказка – шлюб по розрахунку правильний тоді, коли розрахунок правильний. У не такому далекому 2005-му мезальянс простого рокера-байкера-фермера Шона Карра з маленького села Торньєр, що у британському графстві Йоркшир, і дочки одного із найвпливовіших на той час політиків великої європейської держави здавався черговим дивом на кшталт казки про попелюшку, щоправда у зворотному варіанті.
1109.jpg
Десятирічна різниця у віці та колосальна соціальна прірва між нащадком простого британського підприємця і домогосподарки та спадкоємицею «газової принцеси», а тоді – екс-прем’єр-міністра України Ю.Тимошенко декілька місяців була чи не головною темою для пліток та обговорень серед простих смертних і вітчизняного бомонду. Але врешті-решт музики відпрацювали отримані гонорари, байкери з «банди» Шона спалили декілька тисяч пиво-соляро-бензинових доларів на урочистий пробіг весільної церемонії та святкування, МАМА з тіткою подарували дітям невеличку хатинку у Кончі-Заспі і життя налагодилось. Здавалося б, живіть собі, виконуйте програму по збільшенню народжуваності українців, рідше потрапляйте в об’єктиви папарацці і не заважайте жити іншим. Але буремна душа рок-музиканта і байкера потребувала визнання і самореалізації на фоні тещі, одягнутої у Луї Віттон (пам’ятаємо байку про те, як всією сім’єю Тимошенко збиралися на сумочку від кутюр для Юлі).
Визнання до героя прийшло з часом і причини народної «популярності» добавили не один сивий волосок у славнозвісну КОСУ. Мало того, що дочка дедалі частіше почала з’являтися напідпитку в середовищі далеко не гламурному (у байкерів модно не митися тижнями, наслідуючи середньовічних лицарів), то ще й ЗЯТЬОК – любитель пива і плейбоївських дівчат, всяко намагався «віддячити» скандальністю новій родині. Далися взнаки буремні роки молодості на торговому ринку Лідса, де Карр заробляв ремонтом взуття, десять років в Іспанії, відомій своїми гарячими мачо, невдалий громадянський шлюб у середині 90-х, який, за свідченнями матері першої дитини Шона, розпався через його рукоприкладство, як наслідок - психологічні сумніви щодо власної чоловічої спроможності.
Знайомство у 2004 році в Єгипті з Євгенією, чи то Жужою, чи то Білочкою - мабуть в залежності від кількості спожитого алкоголю, вигідний шлюб, підкріплений статками тещі, можливостями для еволюціонування власного «Я», відчуття вседозволеності зіграли з «ковбоєм» злий жарт – спочатку він засвітився у декількох скандальних історіях з приводами в міліцію, а згодом, у чисто люмпенівському стилі, прокинув і Жужу і МАМУ Юлю, проживаючи певний період з відомою моделлю «PlayBoy» та відверто ігноруючи шановані в Україні шлюбні зв’язки.
1110.jpg
Перша ж історія, в яку потрапив Шон, показала усю внутрішню прогнилість вітчизняних мажорів і їх впливових родичів. У червні 2008-го року Шон Карр разом із благовірною Жужою стали фігурантами українських міліцейських хронік.
Гарячий британський хлопець, за повідомленнями ЗМІ, спочатку жорстоко побив двох військовослужбовців внутрішніх військ, які не довзолили йому і дочці Ю.Тимошенко проїхати на байку на одеський пляж «Ланжерон».
Мовна суперечка з військовослужбовцями, які виконували свої прямі обов’язки, переросла у бійку, читаємо – односторонню, внаслідок чого від кулаків зятька постраждали співробітники МВС.
Після інциденту зіркову пару відпровадили до місцевого відділку міліції, однак за сприяння тещі, тоді ще впливового політика, швидко відпустили.
За свідченнями очевидців, Шона Карра і Женю Тимошенко після звільнення з міліції повезли на Газелі одеського Дельфинарію у невідомому напрямку. Мабуть на дельфінотерапію.
1111.jpg
В подальшому ж історія набула взагалі нечуваного продовження - керівництво обласного УМВС оприлюднило доволі дивну заяву: за попередніми результатами службового розслідування, проведеного за фактом інциденту і висновками судмедекспертизи, встановлено, що військовослужбовці внутрішніх військ МВС, перевищивши свої службові повноваження, невмотивовано застосували грубу фізичну силу щодо Шона Карра та Євгенії Тимошенко (чомусь у заяві фігурує прізвище матері), нанісши їм тілесні ушкодження. При чому, як бачимо з акту експерта, била міліцію Жужа, причому по місцях вузько інтимних і вразливих.
Саме ці «непрофесійні» дії міліції спровокували значний суспільний резонанс і примусили подивитися на зятя та дочку Юлії Володимирівни під зовсім іншим кутом. Новоспечені Бонні і Клайд відбулися знайомством з відділком міліції, МАМІ ж «рєшалово» обійшлося декількома пунктами власного авторитету в очах виборців.
Згадуються слова пісні Ігоря Ніколаєва про дельфіна і русалку, які, якщо чесно сказати, - просто НЕ ПАРА. Не пара з багатьох причин: тут і соціальна нерівність, і хамовиті манери Карра у порівнянні з благородними навичками випускниці Лондонського економічного коледжу, врешті решт – різні життєві обставини 42-х річного Шона і 32-х річної Білочки. Якщо спочатку хтось сподівався на щасливе сімейне життя до старості, то з кожним роком сумнівів про подружню вірність і палкі почуття сімейства Карр-Тимошенко стає дедалі більше.
1112.jpg
Прикладом цього для української спільноти, в основі своїй моногамної і богобоязкої, стали події 2010 року, коли невдячний «зятьок», залишивши законну дружину в сімейному маєтку, вирішив «гульнути» на стороні, при цьому не зважаючи на елементарні почуття гідності і поваги до сімейства дружини.
Перебуваючи у Нью-Йорку на зйомках свого чергового кліпу, рокер Шон Карр провів «медовий» тиждень в компанії моделі російського походження Ірини Ольховської, яка у свій час неодноразово роздягалась на прохання власника «Playboy» Х’ю Хеффнера. Окрім катання на свому байку та дорогих кабріолетах, Шон жив з «подружкою» в одному номері нью-йоркського готелю та відверто не приховував своєї симпатії до білявки під час масових заходів.
Саме в такому неприглядному для МАМИ і Жужі ракурсі застукали Шона у Нью-Йорку всюдисущі папараці. А де ж мораль ? Хоча про яку мораль може йти мова, коли Женя і Карр один одного варті на всі 100 відсотків. Доволі часто ми спостерігаємо закономірність: забезпечені усім, без жодних проблем у житті від народження, діти сильних світу цього вдаються «во все тяжкие» від надлишку вільного часу, від потурань у всьому, від відчуття власної безкарності.
Як наслідок, за останньою інформацією ЗМІ, в сімействі Тимошенко черговий скандал – у найближчого кола з’явилися підозри, що Шон Карр ніби то вживає наркотики, і про це стало відомо після його візиту до стоматолога. Знайшли таки ескулапи причину різких перепадів настрою у «зятька» - від різко агресивних до меланхолійно лагідних, як він сам про це зазначав у минулому. Улюбленою ж фразою байкера на власних концертах є фраза, яка відображає внутрішній світ героя: «Сіські, віскі, рок-н-ролл». Зате глибоко і з претензією на інтелект.
У нашому ж варіанті, Карр у потрібний момент опинився у потрібному місці і виграв джек-пот. Хоча останнім часом першопричина джек-поту – МАМА, як її називає Шон, з ентузіазмом дає свідчення у Генпрокуратурі і невідомо, чим закінчиться цей кордебалет навколо однієї із найодіозніших жінок в історії України. Однак наслідки минулої розкоші уже помалу втікають з-поміж пальців «дорогої родини» - у лютому 2011 медійне середовище сколихнула чергова топ-новина з оточення леді «Ю»: у дочки Жені і зятя Шона фактично вкрали землю в Конча-Заспі.
Історія із серії «з вовками жити – по вовчому вити»: близький до сімейства Тимошенко Володимир Калюжний - один із чотирьох орендаторів землі, на якій розміщено будинок Карр-Тимошенко у дачному поселенні Конча-Заспа (володіння за адресою Озерна, 27-а загальною площею 2,5 га були у свій час розбиті на декілька ділянок і оформлені на підставних осіб, серед яких і перебував Калюжний), провів через БТІ ряд будівель на території маєтку, чим задокументував незаконність будівництва на лісовій території в цьому районі, і зник у невідомому напрямку. Це, в свою чергу, зробило неможливим легалізацію власності у Кончі-Заспі, а саме нерухомість і ділянку, на якій вона розташована.
1113.jpg
Тепер усі потуги Ольги Тригубової, помічниці Ю.Тимошенко, яка ніби то безпосередньо займається оформленням усіх необхідних документів, вперлися у нерадивого орендатора, котрого, за вказівкою самої «Ю», активно розшукує «авторитетний» депутат Г.Арутюнов, більше знаний у Дніпропетровську під прізвиськом «Інжир». Відомі серіали минулого «Санта Барбара» і «Спрут» з Мікеле Плачідо у головній ролі у порівнянні з щоденними топ-новинами навколо самої леді «Ю» тихо припадають попелом у фільмотеках.
Усьому з часом підходить логічний кінець – одним доводиться тікати з країни за вчинені злочини, інші просто зникають з небосхилу, без надії на повернення, ще хтось спокутує гріхи молодості у спеціально відведених для цього місцях. Що обере для себе дорогий зять, а в народі просто бед-бой Шон – спокійне рослинне існування на награбованих МАМОЮ капіталах, виведених в офшори, чи все ж таки спробує створити свій власний мікросвіт, в якому відчуватиметься самостійною «ВЕЛИКОЮ РИБОЮ», час від часу відвідуючи тещу у місцях не настільки віддалених від звичайного людського життя, такого зрозумілого для нас, але абсолютно чужого для «дітей» «газової принцеси».
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.