Приглашение на обед

07 січня 2014, 02:45
Власник сторінки
0
255
Приглашение на обед

в милицию

Не понимаю, почему Поярков решил, что его вызывают на допрос. Обратите внимание на время, указанное в повестке. Следователь просто решил пообедать с популярным человеком:-)

(перепост)

Даішники "пресують" і б'ють активістів Автомайдану

Понеділок, 06 січня 2014, 20:35
доповнено, документ

На трасі під Києвом працівники ДАІ затримали одного з активістів Автомайдану Сергія Пояркова, намагалися забрати водійські права та підписати протокол про незупинку на вимогу ДАІ 29 грудня

Про це повідомили активісти спільноти "Автомайдан" у Facebook.

Як повідомив Українській правді організатор Автомайдану Дмитро Булатов, однією з причин затримки авто Пояркова в ДАІ назвали те, що він рухався між двома полосами.

Фото з Facebook Sergei Hadzhynov
Фото з Facebook Сергія Хаджинова 

"Після цього даішники заявили, що випишуть йому повідомлення з викликом на допит щодо його незупинки на вимогу ДАІ 29 грудня під час акції автомайдану під Межигір'ям. Окрім того у Пояркова на місці зупинки намагалися взяти пояснення щодо якогось ДТП 3 січня, на що ДАІ не мало права. Це – репресії", - заявив Булатов.

Після того, як на місце події оперативно з'їхалися активісти Автомайдану, один з працівників ДАІ – Володимир Морайченко  - вдарив палицею Андрія Теліженка - помічника нардепа Андрієвського.

"Йому викликали "швидку", Теліженка забрали до лікарні", - зазначив Булатов.

У свою чергу активісти із посиланням на лікара, який оглядав Теліжека,  повідомив – видимих ушкоджень у нього немає.

"Діагностували забій нижньої щелепи", - повідомили активісти.

Разом з тим Пояркова відпустили, виписавши йому повістку на 10 січня по кримінальному провадженню від 3 січня 2011 року.

Фото з Facebook спільноти Автомайдан
Фото з Facebook спільноти "Автомайдан"

Інші активісти Автомайдану інформують про викликів до міліції для "надання пояснень по рапорту щодо незупинки на вимоги працівника ДАІ" та про те, що у них відбирають права.

Фото з Facebook спільности Автомайдан
Фото з Facebook спільности "Автомайдан"

У спільноті Автомайдану на Facebook радять не давати права даішникам в руки, якщо активіста зупинили,  а вимагати аргументів про причину зупинки або повістки до суду, яку мають надіслати поштою.

Українська правда 

Все про: ДАІ, Автомайдан

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.