В 2011 році можуть охолонути відносини з Росією, що відіб’ється на вищих ешелонах української влади.

03 січня 2011, 18:11
Власник сторінки
Магистр социальной работы, бакалавр социологии, менедер квалификационное удостоверение, писатель, политичес кий и спортивный ана
0
611

В 2011 році можуть охолонути відносини з Росією, що відіб’ється на вищих ешелонах української влади.


Таку думку озвучив перший заступник голови парламентського комітету в закордонних справах Тарас Чорновіл, повідомляє "Радіо "Свобода".

За його словами, Росія не виконала жодної з обіцянок, про які президенту казали проросійськи налаштовані представники його команди.

"А зараз ще й ціни на газ підвищаться. Крім того, напередодні російських президентських виборів відбудеться кілька потужних інформаційних атак на Україну, хоча тут нібито вже своя влада", - спрогнозував Чорновіл.

"За таких умов, не маючи можливості йти на конфронтацію з Росією, Янукович досить жорстко пройдеться по тій частині своєї команди, яка пов’язана з Росією. Я маю на увазі "кремлівський квартет": Фірташ, Бойко, Льовочкін, Хорошковський", - вважає депутат.

Відтак, на думку Чорновола, зміцняться позиції у владі "старих донецьких": Колеснікова, Клюєва, Азарова.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.