Як попередити заподіянню фізичних та моральних травм дітей в дошкільних закладах та учбових установах.
Беручи до уваги те, що заробітна платня педагогів, на жаль, недостатня для того, щоб зібрати чергу бажаючих освічених та вихованих, тобто культурних працівників для роботи в дитсадках та школах і як наслідок те, що чим далі, тим менше стає дійсно відданих справі педагогів, те що нинішній стан державних дитсадків та шкіл, м'яко кажучи, не зовсім добрий (не беручи до уваги те, що переважну кількість ремонтів досі роблять за кошти батьків) та маючи сумний досвід щодо безпеки власної дитини (дякуючи Богові все вирішили мирно) прошу:
- небайдужих до нащадків підтримати викладену нижче ініциативу аби вона зібрала достатню кількість прихильників;
- ЗМІ дати наголосу та донести до владноможців суть проблеми та методи вирішення;
- представників влади забезпечити безпеку дітей в державних дитячих установах.
Отже як вирішення питання безпеки дітей під час перебування в державних дитячих установах пропоную:
- всі приміщення (групи, коридори, зали, класи та ін.) закладів, згаданих вище, а також зовнішні території (стадіони, ігрові майданчики) закладів мають бути оснащеними засобами відеоспостереження та бути під постійним наглядом як з боку держави так і з боку батьків;
- має бути доступ до відеоархіву запису останніх 48-120 годин через мережі загального користування (інтернет) для батьків та держструктур за персональними кодами (паролями) доступу з розмежуванням доступу по закладам та установам та з доступом лише в межах держави.
Таким чином буде досягнуто однозначне розуміння усіх (або майже усіх, принаймні переважної більшості) конфліктів як між самим дітьми, так і між дітьми та персоналом закладів. Також завдяки таким методам батьки довірятимуть таким установам більше ніж тепер, а держава матиме додатковий, якщо не єдиний контроль за соціально-важливими об'єктами.Цілі: 1. діти не повинні піддаватися насиллю;2. держава повинна забезпечити безпеку дітей.З повагою, Сергій Горіченко
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.