У найбільшої військової частини у Волинській області новий командир!

31 жовтня 2012, 09:03
Власник сторінки
0
4346
У найбільшої військової частини  у Волинській області новий командир!

Відбулися кадрові зміни у керівництві 51-ї окремої механізованої бригади у Володимирі-Волинському

51-а окрема гвардійська Перекопсько-Харківська Празько-Волинська ордена Леніна двічі ордена Червоного прапора ордена Суворова і Кутузова механізована бригада 13 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокується у місті Володимирі-Волинському отримала нового командира.
На посаді командира 51 омбр підполковника Валерія Залужного, який упродовж трьох років очолював цей військовий колектив, змінив полковник Володимир Яцків.
Сьогодні, на урочистому шикуванні командир 13 АК генерал-майор Ігор Колесник представив новопризначеного комбрига особовому складу військової частини.
– Полковник Володимир Яцків – це перспективний, фаховий та досвідчений офіцер. До цього часу він проходив службу у іншій військовій частині нашого армійського корпусу – 24-й окремій механізованій бригаді імені Данила Галицького, – наголосив генерал-майор І. Колесник. – Сподіваюсь, що й на новому місці служби він у повіній мірі проявить свої командирські та організаторські навички. Адже цей офіцер має усі ті чинники, які необхідні військовослужбовцю, щоби бути ефективним лідером та керівником колективу.
Слід відзначити, що 51 окрема механізована бригада – найбільша військова частина Сухопутних військ Збройних Сил України, що розташовується у Волинській області. Бригада має понад 70-ти річну історію і славетний бойовий шлях. Військова частина займає провідні позиції серед військових колективів 13 армійського корпусу у сфері підготовки особового складу. Вже упродовж двох років військова частина укомплектована виключно військовослужбовцями служби за контрактом.
Наша довідка:
Полковник Яцків Володимир Васильович, народився 3 вересня 1974 року в селі Олексинці Тернопільської області.
З 1981 по 1989 рік навчався у восьмирічній школі. З 1989 по 1991 рік навчався в Калінінському СВУ.
В 1991 році поступив до Київського Вищого загальновійськового командного училища, а в серпні 1992 року був переведений до Одеського інституту Сухопутних військ, який закінчив у 1995 році. З 1995 по 2012 роки пройшов кар’єрний шлях від командира механізованого взводу механізованого полку до заступника командира окремої механізованої бригади. Двічі перебував за кордоном у складі миротворчих місій. Нагороджений медалями та відзнаками ЗС України та ООН. Зокрема, пам’ятним нагрудним знаком "Воїн-миротворець"; медаллю "За сумлінну службу" (ІІ ступеня); медаллю “За миротворчу діяльність” почесниим нагрудниим знаком “За досягнення у військовій службі” (ІІ ступеня); медаллю "За сумлінну службу" (І ступеня) тощо.
Одружений. Виховує двох дітей.

підполковник
Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ
Регіональний медіа-центр МО України (м. Львів)
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
ТЕГИ: 51 окрема механізована бригада,Міністерство оборони,командир,Збройні Сили. сухопутні війська,кадрові зміни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.