Кнопки, депутати, виборці та боротьба
14 січня 2013, 21:00
Власник сторінки
Публіцистично-громадський, аналітично нескорений, літературно відсікаючий друкач.
Вони пожвавішали, у голосі відлунює впевненість. Тобто, оговталися.
Досягнення парламентської більшості на останньому засіданні Верховної Ради, на якому регіонали бульдозером горнули опозицію та норми регламенту, помітно відбилися й на їхніх виборцях.
Вони пожвавішали, у голосі відлунює впевненість. Тобто, оговталися. Один такий заводський активіст після декількох ковтків горілки навіть отримав підтримку у колег, коли заявив: "Нам паєбать каво єбать! Свободу?! Значить Свободу!" Потім звернувся до мене - запрошує після зміни йти горілку пити.
- Ілі ти с москалями нє пьеш?! - буянив регіональний активіст.
- Ти ж молдаван! - поправив я активіста.
- Та какая нахуй разніца... - заспокоївся середньостатистичний виборець з Донбасу.
Цікаво, що доки у Раді опозиційні сили демонстративно пресували провладних слуг народу, доти й провладні виборці проявляли невпевненість.
Але я хотів поділитися думкою дещо про інше. Ті жваві подій, які відбувалися у перші дні роботи народних слуг сьомого скликання, сформували у народі думку, що ця заслуга належить виключно політсилі ВО "Свобода". І тепер причина кожного поступу опозиційних сил народом сприймається як поразка виключно ВО "Свободи".
Тож, наприклад, якщо ВО "Свобода" громоподібно заявила про боротьбу з кнопкодавством, то кнопкодавство потрібно знищити.
В іншому разі, хоча б один випадок зафіксованого кнопкодавства буде розглядатися народом як невиконання обіцянок. Тобто до багаторукого кнопкодава претензій від народу вже не буде. Претензії будуть до заявлених борців з кнопкодавством.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.