Кризою довіри до опозиції можна назвати провал обіцяних масових заходів опозиційних сил у кожному населеному пункті України
![](http://k.img.com.ua/img/forall/ui/1251/83/1377335114.jpg)
Всі красиві заклики лідерів до народу виявилися марними, всі мобілізаційні заходи місцевих осередків непочутими, навіть коли почали обіцяти гроші за участь у мітингах.
![](http://k.img.com.ua/img/forall/ui/1251/83/1377335142.jpg)
Подивіться, у багатомільйонному Києві всього 40 пенсіонерів прийшли отримати «сотню від Яценюка» за годину участі у заходах.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.