Серце бузкової весни: Прем'єра пісні “Забирай” від LADOSHKО

18 квітня 2024, 14:54
Власник сторінки
Журналіст
0
7
Серце бузкової весни: Прем єра пісні “Забирай” від LADOSHKО

LADOSHKО презентує нову пісню "Забирай". Пісня, що втілює глибоку філософію дарування надії та щастя у складних умовах військової буденності.

Прем'єра пісні "Забирай" супроводжується захоплюючим відео, режисером якого стала відома Ольга Семьошкіна. У своїх коментарях режисерка підкреслює головну ідею відео - кожна людина може знайти сенс у житті, даруючи іншим радість і щастя. "Забирай" вражає не лише музичним виконанням, але й глибоким філософським підґрунтям, яке нагадує нам про важливість моментів співпереживання та дарування в житті.“Життя отримує справжній сенс лише тоді, коли ми даруємо іншим радість і щастя. Моя пісня “Забирай” - це спроба зробити світ трохи яскравішим для кожного, хто її почує" - ділиться LADOSHKО


Спеціально для цієї прем'єри була створена маска для TikTok, яка символізує перетворення сірих буднів у яскраве бузкове оточення, що відображає надію та українську бузкову весну.


Пісня вже доступна на всіхРубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
ТЕГИ: премьера,кліп
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.