“Leo States” - призер премії “Новий європейський Баугауз 2024”

17 квітня 2024, 20:43
Власник сторінки
Журналіст
0
4
“Leo States”  - призер премії “Новий європейський Баугауз 2024”

12 квітня Європейська Комісія оголосила лауреатів премії “Новий європейський Баугауз 2024”.

Церемонія відбулась в Брюсселі за участі Комісара ЄС з питань згуртованості та реформ Елізи Феррейри, Комісара ЄС з інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді Іліани Іванової, а також Представника України при ЄС Всеволода Ченцова.

Поміж 530 учасників зі всієї Європи, було нагороджено 20 фіналістів, що розділяють принципи “Нового європейського Баугаузу”.

Щиро вітаємо український проект Станіслава Луцковича «Leo States», що став призером номінації «Особливе визнання зусиль України з реконструкції та відновлення».


З початку війни в рамках проєкту «Leo States» було реалізовано вже два модульні прихистки в Львівській та Київській області, що надали безкоштовне тимчасове житло, медичну та психологічну підтримку сотням людей, що втратили свій дім через війну.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
ТЕГИ: переможці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.