ESPHYR випустила LIVE відео на свою нову пісню "Сузір'я" (прем'єра)

02 вересня 2023, 13:22
Власник сторінки
Журналіст
0
7
ESPHYR випустила LIVE відео на свою нову пісню  Сузір я  (прем єра)

Нова пісня української співачки ESPHYR "Сузір'я" нагадує нам про те, що саме в темряві найкраще видно світло та проявляється дух справжнього героя.


 Світ, який охопили труднощі, підсвічують саме ті, незламні,  хто несе ці яскраві промені у собі. Співачка ділиться, що саме це світло, що проникає крізь серце, надихає та рухає нас допомагати одне одному. Пісня нагадує ділитися цим світлом, тим самим примножуючи його. Особисто ESPHYR відзначає рятувальників, які, щодня рятують інших,  ризикуючи власним життям, та називає їх воїнами серця.

Пісня "Пісня Сузір'я" створена на особистому ставленні співачки. Емпатія рятувальників завжди вражала і надихала її. ESPHYR захоплена їх безмежною силою та мужністю, тим, як поклик серця творить із людей справжніх "ангелів-захисників". 

Співачка каже, що як і янголи, в яких ми віримо, але яких не бачимо, у реальному житті є люди, які діють як ці самі янголи, допомагаючи іншим не шукаючи вигоди..

Пісня "Сузір'я" є символом спільного потоку добра та світла, що червоною стрічкою пронизує важкі часи. ESPHYR презентує LIVE версію пісні та відео зі студії, та закликає слухачів вірити, що світанок обовʼязково настає, а разом з ним -  настане і великий розквіт нашої країни. Це пісня-вдячність всім, хто щодня творить цей живий ланцюг добра, що і досі тримає нас.

"Цією піснею я хочу сказати, що наш із вами спільний світанок обов'язково настане, і це буде красивий початок великого українського розквіту! Люди, які стали натхненням моєї пісні, подарували мені віру в це. Щиро сподіваюсь, що вона їм сподобається, але також я маю надію, що кожен, хто її прослухає, знайде те, що йому потрібно зараз почути, можливо хтось чекає на знак. Сподіваюсь, це буде він, адже в цю пісню я вклала дуже багато свого особистого світла. Структура починається з ночі, і пісня, як колискова, дуже ніжна, як сама ніч, а ніч, як ми - ідем крізь темряву, тримаючись гуртом світимо яскраво одне одному  і нашій країні. Ось, кілька фраз, які не увійшли до пісні, але якими я хочу поділитись з вами, шановні слухачі - Крізь призму віків, чутно відлуння вічних богів і сили дідів у сучасних героях. Крізь темряву ми йдемо з тобою. Рука в руці, мов рідні незнайомці, що стали сузір’ям із мільйонів світил" - В цій єдності йдемо разом до нашого світанку. І він обов‘язково настане - коментує співачка
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.