Про незламність почуттів у новій пісні Катерини Малицької: ПРЕМ’ЄРА

03 травня 2023, 17:56
Власник сторінки
Журналіст
0
10
Про незламність почуттів у новій пісні Катерини Малицької: ПРЕМ’ЄРА

Авторська пісня «НАЗАВЖДИ» була написана ще до війни і артистка довго вага-лася, чи доречно її випускати в такий час.

Але, всетаки зрозуміла, що кохання і почуття з нами завжди, щоб не відбувалося у світі. Тому нарешті наважилась на  прем'єру.

 

«Це лише друга пісня у моєму творчому арсеналі, де я є автором музики і слів. Так само, як і перша, ця пісня- щира та відверта, бо це моя історія.

Хочу, щоб прослуховуючи цей трек, кожна дівчина, чи жінка впізнали в цій пісні себе, свою історію кохання й свої пошуки. Основне не проґавити цю саму мить, коли ти зустрічаєш головну людину у своєму житті. Нехай кожна слухачка зануриться у приємні спогади того дня, коли вона вирішила бути зі своїм коханим назавжди!», -коментує співачка.

 

Цей трек Катерина підтримала гарним та чуттєвим лірик відео, а кліп буде знімати  на іншу пісню. На осінь планується  відеоробота на пісню Руслана Квінти.

 

«Я, як і до війни намагаюся бути відвертою і справжньою у своїй творчості. Навіть, в снайскладніші моменти не забуваю, що ми тут воюємо на культурному фронті. Тому треба не зупинятися, творити і далі підтримувати українців піснями.

Після весняної прем’єри пісні «Назавжди» планую сюрприз на День Незалежності. Також сподіваюся літом розпочнемо підготовку до зйомок наступного кліпу. Зі своєю командою продовжимо благодійні виступи. Вірю, що завдяки ЗСУ в нас буде можливість працювати. Безумовно, головне - чекаю на нашу перемогу!»,- ділиться Малицька.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.