Перший в Україні інноваційний музей історії

13 лютого 2023, 23:36
Власник сторінки
0
68
Перший в Україні інноваційний музей історії

Музей «СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ» - це музей майбутнього, місце, яке неодмінно треба відвідати кожному українцю!


Музей «Становлення української нації» це перший в Україні інноваційний музей історії, де минуле поєднується з сучасними технологіями.

Всі експозиції зроблені на основі історичних досліджень та мають наукове обґрунтування. Над створенням  працювала велика команда вчених та експертів: історики, археологи, етнографи, скульптори, дизайнери.

“Історію нашої країни неодноразово переробляли, але зараз ми маємо нагоду об’єктивно відтворити справжню історію України та її роль у формуванні європейської спільноти, показати яскраві історичні події та постаті, якими може пишатися наш народ. Ми створили надсучасний музей, у якому оживають славетні сторінки нашої держави. За 1,5-2 години Ви зможете ознайомитися з багатовіковою історією української нації. Ви пройдете через 25 експозицій та побачите сюжети з абсолютно реалістичними 3D фігурами видатних постатей: королів та гетьманів, військових та вчених, артистів та спортсменів” - розповідають співробітники музею.


УНІКАЛЬНІСТЬ МУЗЕЮ:

  • У виготовлені інсталяцій використані найсучасніші технології.

  • 100 фігур видатних українців від Княгині Ольги до Джамали. Кожна фігура - це ювелірна робота скульптора.

  • За 1,5-2 години можна ознайомитися із 1600-літньою історією України у захоплюючому мультимедійному форматі.

  • Всі фігури зібрані в 25 сюжетів і об'єднані спільною ідеологічною лінією або визначною історичною подією.

  • Кожну інсталяцію супроводжує інтерактивний аудіо і відео контент в поєднанні зі спецефектами, що занурює глядача в атмосферу відповідної епохи.

  • Діорами, мультимедійні стенди, екрани, мапи, голограми, тачскріни.

  • Медіагіди на 8-ми мовах.

  • Окремі стенди для дітей, де інформація адаптована, цікава, легко читається та швидко запам’ятовується.

  • Зони відпочинку, кафе, сувенірна крамниця, зони для фотографування.

“Є історія у літописах, в історичних виданнях, легендах, переказах наших бабусь, у фольклорі. Але багато чого втратилось, знищилось, забулось… Напевно, вже давно час створити національну ідею, навколо якої зможемо об’єднати всіх українців у світі.” - зазначає засновник музею Валерій Галан.

В основі музею – історичні факти, спрямовані на пробудження національної свідомості українців, підняття самооцінки нації, відчуття гідності та патріотизму.

Благодійний фонд "Музей "Історія становлення української нації" займається гуманітарною підтримкою військових та цивільного населення.

Музей у цифрах:  110 експонатів, 25 сюжетних композицій, 300 картин, мап та діорам, площа експозиції - 1700 кв.м.

Нещодавно Музей Становлення Української нації отримав Подяку міжнародної благодійної премії Charity 100лиця як “Перший в Україні інноваційний музей історії». На благодійному заході були представлені деякі експонати з музею. Справжнє захоплення викликала 3D модель Степана Бандери, до якої була черга з охочих сфотографуватися.

Музей «СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ» - це музей майбутнього, місце, яке неодмінно треба відвідати кожному українцю.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.