Ir's написала "Привіт" для всього світуIr's написала "Привіт" для всього світу

13 сентября 2022, 22:00
Владелец страницы
Журналист
0
2

Сьогодні на стрімінгових платформах співачка Ir's презентувала нову пісня "Привіт".

Автором треку "Привіт" став Дмитро Баскаков з яким співачка співпрацює не вперше.

"Привіт" - це не просто пісня, це справжня історія українського сьогодення."Це пісня, яка відгукнеться в душі кожного українця де би він зараз не був. Ми раніше не так цінували прекрасну можливість бути поруч. А зараз таке звичайне слово "привіт" стало занадто особливим. Його кожного дня чекають від тих, хто захищає країну, бо їх просте "привіт" означає, що живий. На це слово кожного дня чекає кохана дружина, що зараз за тисячі кілометрів рятує ваших дітей від війни. Це повідомлення чекає твій син чи донька з якими ви не бачились вже більш ніж пів року, а ще мама і тато, які вперше в житті поїхали зі свого дому. Всі ці "привіт" тепер миліші за все" - ділиться співачка.


Ця пісня точно змусить вас згадати всіх за ким сумуєте, взяти телефон в руки і написати повідомлення, а краще подзвонити тим хто так чекає на ваше - привіт.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.