Vlada K святкує свій перший ювілей

10 января 2022, 22:02
Владелец страницы
Журналист
0
10
Vlada K святкує свій перший ювілей

Сьогодні їй виповнюється лише 10 років, а вона вже може скласти конкуренцію дорослим артистам, Vlada K святкує свій перший ювілей.

Співачка Vlada K святкує десятиріччя, свій перший ювілей Влада вирішила відсвяткувати в ОАЕ .
«Кожен свій день народження я намагаюсь відзначати якось по особливому , тому цього року разом із сім’єю вирушили в тепло , бо я дуже люблю сонечко і море , це був важкий рік для мене і фізично і морально , багато працювала та майже не приходилось відпочивати , тому поєдную святкування з відпочинком» — говорить юна співачка.


Нагадуємо, що у минулому році Vlada K випустила новий EP-альбом «Boom» автором якого став Дмитро Сисоєв, відзняла дві відео роботи на пісні «Схованки» та «Boom», стала володаркою премії 100 успішних українців в номінації «Дитина року Покоління Z», першої незалежної премії Музвар в номінації «Кращий україномовний дитячий проєкт України 2021», та це далеко не всі заслуги співачки і вона не збирається на цьому зупинятись.

Vlada K вже активно працює над своїм другим студійним альбомом та вже цієї весни презентує перший сингл з нього.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.