Rina Ri презентувала БДСМ-кліп

22 декабря 2021, 13:54
Владелец страницы
Журналист
0
5
Rina Ri презентувала БДСМ-кліп

Співачка Rina Ri презентує новий трек та відеороботу "A&D" (Ангел или Демон).

 Пісня про кохання та відносини між чоловіком та жінкою. Про боротьбу в середині жінки і її намагання бути для чоловіка завжди "ангелом".

Відеоробота на трек була відзнята в одному з заміських комплексів Львову. Робота вийшла дуже відвертою з елементами БДСМ.

"Ми жінки дуже складні особистості, в нас завжди вирує величезна гама емоцій, наш настрій змінюється так швидко, що ми навіть самі іноді не розуміє як це сталось. Ми і ангели і демони одночасно. Я дуже задоволена, що нам вдалось передати цю боротьбу і при цьому зробити кліп відверто-сексуальним" - ділиться співачка.

Окремо треба відзначити костюми головної героїні, що чітко підкреслюють образ ангела та демона.

В режисерській лінії можна прочитати постійну боротьбу добра зі злом, білого та чорного, Інь і Ян. Все це підкреслено унікальною хореографією.
Режисером відеороботи  виступив Олег Піліпенко :

«Для нашої команди працювати із новим для нас артистом це завжди творчий виклик.

Ріна дуже яскрава й талановита дівчина, і мені дуже хотілось виділити й підкреслити ці риси, а також додати у історію більше вогню, щоб зірка співачки спалахнула ще яскравіше! Радий, що нам це вдалося!»
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.