До 75- річчя ЮНЕСКО проводить конкурс для учнів 8-11 класів.

24 ноября 2021, 09:19
Владелец страницы
0
34
До 75- річчя ЮНЕСКО проводить конкурс для учнів 8-11 класів.
ЮНЕСКО

АМУ в рамках співробітництва з Національною комісією України у справах ЮНЕСКО проводить Всеукраїнський творчий конкурс «Здорова планета, здорова людина ‒ спільна відповідальність, спільні зусилля: мій образ майбутнього» серед учнів Асоційованих шкіл ЮНЕСКО.

Національна комісія України у справах ЮНЕСКО  спільно з Асоціацією міст України проводить  Всеукраїнський творчий конкурс «Здорова планета, здорова людина ‒ спільна відповідальність, спільні зусилля: мій образ майбутнього».

 Цей конкурс проводиться серед учнів Асоційованих шкіл ЮНЕСКО. Конкурс започатковано як один із проектів до 75-річчя діяльності ЮНЕСКО.

Київську область  у конкурсі представили Броварська гімназія ім. С.І.Олійника та Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6.

До 31 жовтня тривав перший етап.  Школи визначилися із переможцями:

  • Бровари:

Кириченко Анастасія  - 10-Б клас     Конкурс малюнків

Рудницька Діана – 11-В Конкурсн творче есе

Трухін Олександр 11 - Б Конкурс аматорський фільм

Лозовський Ілля 11-В    Конкурс аматорський фільм

  • Біла Церква:

Тарабріна Софія Олександрівна  - 8-А клас         Конкурс малюнків

Конкурс проводиться серед учнів 8-11 класів і переможців визначають у трьох номінаціях: аматорський фільм, творче есе, малюнок.

Офіційні результати Конкурсу будуть оголошені Головою Оргкомітету творчого конкурсу 20 грудня 2021 року в Міжнародний день солідарності людей. Переможець у кожній із трьох номінацій буде нагороджений поїздкою до міста Париж (Франція) з метою відвідування штаб-квартири ЮНЕСКО та ознайомлення з роботою Посольства та Постійного представництва України при ЮНЕСКО.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.