Рената Штіфель поділилася найпотаємнішим

22 ноября 2021, 20:51
Владелец страницы
Журналист
0
14
Рената Штіфель поділилася найпотаємнішим

Співачка Рената Штіфель вперше за довгий час презентує новий трек "Утону".

Рената Штіфель на якийсь час зникла із музичної карти країни. Співачка переїхала на Кіпр і повністю присвятила себе сімейному життю. Шанувальники не раз писали у мережах співачки питання про нову пісню і ось сьогодні вони почують справжнє одкровення "Утону".

Пісня, яку артистка присвячує своєму коханому наповнена позитивом, ніжністю та найщирішими почуттями.

"З переїздом на острів Кіпр, мені стало складніше створювати матеріал. Як правило, тільки спільна студійна робота приводить до хороших результатів та якісного продукту! Але, я не здаюся і продовжую працювати, тільки тепер вже онлайн, - ділиться Рената, - Це наша перша спільна робота з артистом і автором Shark. Коли я почула демо пісні, вона мені нагадала мій хіт "Душа", така ж гарна мелодія, правильний меседж в тексті і душа! А найголовніше, мій теперішній стан, абсолютного щастя і кохання!"

Пісня-одкровення "Утону" - це історія справжнього, чистого та сильного кохання.

Трек вже доступний на всіх стрімінгових платформах.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: песня,премьера,Рената Штифель
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.