ПРЕМ'ЄРА! ЯСКРАВА ВІДЕОРОБОТА ВІД VLADA K

10 ноября 2021, 09:14
Владелец страницы
Журналист
0
12
ПРЕМ ЄРА! ЯСКРАВА ВІДЕОРОБОТА ВІД VLADA K

Юна та яскрава співачка VLADA K презентує нову відеороботу на трек BOOM

Пісня BOOM з однойменного альбому стала візитною карткою співачки і отримала візуалізацію.

Режисером відеороботи виступив Олексій Кучеренко з яким вони вже співпрацювали.

 Альбом співачки побудований на фольковій тематиці, що вдало поєднана з танцювальною музикою. Саме цю ідею було реалізовано в новому кліпі.

"У новій роботі Влади ми показали симбіоз двох культур: хіп-хоп та української етніки! Я завжди за креатив, щось нове, свіже, незвичайне і те, що викликає резонанс у людей після перегляду. Тепер українські народні танці ще більше будуть у тренді! Несемо українську культуру в маси! Від Івано-Франківська до Нью-Йорка!" - ділиться режисер відеороботи Олексій Кучеренко

Яскраві образи, традиційні костюми влучно поєднані з сучасними вишиванками. Поєднання минулого і сучасності можна побачити і в обраних локаціях. Колоритний сільський стайл Національного музею народної архітектури та побуту "Пирогово", вуличне графіті та архітектурні форми нових будівель. У новому кліпі співачки також був задіяний танцювальний народний колектив «Терен»

VLADA K - це нове покоління української музики, що береже нашу історичну ідентичність.

"Мені завжди подобались українські національні мотиви але я намагаюсь поєднати їх з сучасною музикою. Наша відеоробота саме така. Впевнена, що нам з режисером вдалося поєднати минуле та сучасне, і головне, зробити це цікаво" - розповідає співачка.

Кліп вже на YouTube каналі співачки.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.