Новий сезон «Золотої лихоманки»: боротьба за дорогоцінні унції стає запеклою

1 ноября 2021, 17:00
Владелец страницы
0
10
Новий сезон «Золотої лихоманки»: боротьба за дорогоцінні унції стає запеклою

Нові серії транслюватимуться також на discovery+.

Новий 12 сезон пошуку золота з героями «Золотої лихоманки»: відтепер на золотодобувних шахтах розгорнеться справжнісінька війна. Через аж занадто високу, близьку до рекордної, ціну на золото кожен шахтар намагається вибороти найкращу землю та отримати з неї максимум прибутку. І оскільки більшість земель вже віддали усі свої ресурси, шахтарі змушені копати глибше і йти далі в пустелю. Про все це і не тільки йтиметься у новому 12 сезоні передачі «Золота лихоманка» цього листопада, що очолює рейтинг найпопулярніших шоу на каналі Discovery. 

 

Цього року вундеркінд Паркер Шнабель опиняється  у скрутному становищі. Після багатьох років зростання кількості золота у 26-річного гравця все закінчується, що змушує його зробити ставку на вузьку полосу золотих покладів, а вона, між тим, може принести йому найбільший прибуток за всю його кар’єру. Але є проблема: поклади дорогоцінного металу знаходяться на глибині  більше ніж на 50 футів (понад 15 метрів), тож щоб заробити гроші, йому доведеться витратити мільйони. Чи відмовиться Паркер від такої авантюри? Чи ризикне та встановить ще один рекорд у добуванні золота? Виконуючи свої заяви щодо Клондайка, він також подорожує вглиб дикої природи Аляски у пошуках наступної великої цілі.

 

У цьому сезоні також повертається сам король Клондайку — Тоні Бітс. Тоні витратив чотири десятиліття на створення сімейної золотодобувної імперії, щоб врешті-решт заробити на покликанні свого життя. Він націлений видобути 9000 унцій  золота, що у грошовому еквіваленті на сьогодні становить понад 16 мільйонів доларів. Більшу частину своєї кар’єри Тоні скуповував багаті золотом землі на Юконі. У цьому сезоні Тоні має великі плани щодо відновлення своєї операції в Індіан-Рівер, задля якої він витратив понад 5 мільйонів доларів на нове спорядження. Крім того, Paradise Hill працюватиме цілодобово, без вихідних. Утім, і тут не обходиться без проблем. Водної ліцензії на Індійській річці немає. Чи вдасться Тоні подолати усі ці виклики? І чи зможе герой та його родина встигнути видобути стільки золота, маючи таку виснажливу роботу?

 

У 12 сезоні ми також знову побачимо Ріка Несса, який починає в плюсі та достроково виконує власний план. Рік подвоює і збирає 2000 унцій золота — найбільший з усіх його добутків. Але водночас двоє ключових гравців його команди не повертаються, змушуючи його збільшити потужність свого обладнання, щоб компенсувати нестачу робочої сили. Рік купує величезний бульдозер вартістю півмільйона доларів — один з найбільших, з тих що продається на ринку, а також новий масивний екскаватор. Чи допоможе це Ріку знову опинитися на вершині?

 

Тим часом на глядачів чекає ще одне довгоочікуване повернення — ветеран спецназу Фред Льюїс також приєднається до боротьби у новому сезоні. Після перемоги в Орегоні в минулому сезоні Фред їде на Юкон з мрією стати золотодобувником і забезпечити великий прибуток для своєї команди, яка складається з ветеранів. Поразки допустити він не може. Прибувши на Юкон, Фред звертається до єдиної знайомої людини — Паркера Шнабеля. Чи вдасться Фреду впоратися з викликами на Клондайку?

 

Цей сезон «Золотої лихоманки» не схожий на будь-який інший, оскільки кожен з шахтарів та їх команди борються зі стихіями в надії знайти мільйони. Але одне можна сказати напевно: як тільки тут почне царювати золота лихоманка, команди золотошукачів боротимуться до кінця.

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: шоу,Discovery
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.