ПРЕМ'ЄРА! Влад Ситнік презентує композицію "In Love We Rise"

15 жовтня 2021, 10:14
Власник сторінки
Журналіст
0
39
ПРЕМ ЄРА! Влад Ситнік презентує композицію  In Love We Rise
Влад Ситнік

В мережі відбулася прем'єра авторської композиції Влада Ситніка в стилі crossover "In Love We Rise".

In Love We Rise - пісня про те, що Любов - це єдино можлива відповідь людства на питання, яке майбутнє на нас чекає. Навряд чи в найближчі часи ми відкриємо для себе нову Планету. Машину часу поки ніхто не винайшов, тому ми не можемо повернутися в часі на 100 років назад, щоб поміняти сьогодення та уникнути минулих помилок. Ми не можемо прожити більше одного життя, щоб якщо в одному щось пішло не так, в наступному це виправити. Ми там, де ми є - тут і зараз. У нас є лише один світ, одне життя і лише один шанс прожити його гідно. Все що нам, людям, дано - це дивитися в майбутнє і ми не можемо будувати його з острахом в серці. Заради наших дітей ми зобов'язані знайти в собі сили, щоб відновити довіру і культивувати Любов всередині нас.

"Я давно хотів створювати авторський матеріал в такому стилі. На сьогодні, можу сказати одне, що буду робити таку музику і в цьому напрямку наполегливо працюю. Зараз записую альбом до якого увійдуть 7 композицій на різних мовах. Хочу вірити та дуже постараюся зробити так, щоб така музика змогла зайняти гідне місце в нашій країні та за її межами"- ділитися Влад.

In Love We Rise - це перший трек із запланованого crossover альбому. Ініціатором альбому став сам артист в колаборації з композитором Юрієм Шепетою.

Основним завданням альбому буде підняття глобальних тем за допомогою музики, а також популяризація музичного стилю crossover з усією його багатогранністю мелодійних рішень.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
ТЕГИ: музыка,песня,премьера
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.