DNK RomaNa презентують новий трек "ЖАХ"

07 жовтня 2021, 09:45
Власник сторінки
Журналіст
0
11
DNK RomaNa презентують новий трек  ЖАХ
DNK RomaNa презентують новий трек "ЖАХ"

Гурт вже не вперше піднімає в своїх піснях соціально важливі теми для людства. Трек "ЖАХ" не став виключенням.

У пісні дуже багато алегорій та схованого підтексту, вона точно змусить вас задуматись.

«Як приборкати страх перед сильнішими та впливовішими особами? Треба розуміти - невразливих не буває, у кожного є свої вразливі місця. Головне, не варто втрачати мужність та надію, треба виборювати справедливість аби все завжди було в балансі» - ділиться Наталя.

"ЖАХ" - це не лише, про впливовість, це ще й про відповідальність людей перед природою та світом. Щорічно у світі вбивають більше 100 млн. акул заради плавників. Темпи знищення жахливі і можуть привести до зникнення багатьох видів цих хижаків вже за 10 наступних років. Ця проблема і її наслідки стосуються нас всіх, це світова екосистема.

 «Акула - це ідеальний хижак, який не має природних ворогів у своєму середовищі. Проте, яким би небезпечним та великим не був агресор, в решті решт він сам може опинитися у небезпеці» - розповідає Роман.

Для створення обкладинки для пісні була залучена компанія Ukrainian Assembly Comix : Дарця Зіронька та Олексій Валуйський-Шаригін.

Слухайте трек "ЖАХ" на всіх музичних платформах.

 

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
ТЕГИ: рок,премьера,группа,пісня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.