Зірка «Гри престолів» - Ейдан Гіллен взяв участь в новому науковому серіалі для

9 сентября 2021, 12:44
Владелец страницы
0
7
Зірка «Гри престолів» - Ейдан Гіллен взяв участь в новому науковому серіалі для

Космос викликає трепет і подив, але також він може бути страшним і смертельним. Надмасивні чорні діри, смертельні сплески гамма-променів, блукаючі астероїди, загадкова темна енергія, непередбачувані н

«Космічні вбивці», прем’єра яких відбудеться у неділю, 19 вересня о 21:00 на Science Channel і Discovery+.

 

Це багатосерійний фільм, який використовує нуарну оповідь про ці загрози змішуючи в сценарії, анімацію, драму із спілкування з провідними експертами в галузі астрономії, астрофізики, біології, космології та планетології.

 

Ейдан Гіллен («Гра престолів») виступає у ролі детектива в цій історії. У кожному епізоді у нього є справа яку він повинен розкрити, але для цього йому потрібні докази. Він дослідить кожну космічну катастрофу за допомогою таємничого інформатора і широкого кола експертів, які вивчали найнеймовірніші космічні події.

 

Чорні діри, смертельне космічне випромінювання, маленькі зелені чоловічки, астероїди-вбивці, космічний брухт і «великий космічний сон» складають шість випадків - кожен із них несе смертельну небезпеку, що ховається в глибинах космосу. Його висновок - Земля на лінії вогню. Справа не в тому, чи відбудеться якась з цих подій, а питання лише коли!

 

Програма виробляється компанією «Wall to Wall Media» Ltd для Discovery, Inc.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.