Рок-гурт DNK RomaNa презентує соціально-політичний трек

22 червня 2021, 21:16
Власник сторінки
Журналіст
0
32
Рок-гурт DNK RomaNa презентує соціально-політичний трек
DNK RomaNa - Коло за колом

Рок-гурт DNK RomaNa напередодні Дня Конституції та 30-річчя Незалежності України презентує пісню "Коло за колом".

"Коло за колом" рок композиція про українське суспільство сьогодення. Пісня про те, як багато років ми ходимо по колу не роблячи висновків з власних помилок. Як кожного разу, обираючи лідерів, потрапляємо на гачок їх солодких обіцянок, та повертаємось на коло розчарувань.

«Ця пісня не потребує довгих пояснень: кожен слухач знайде тлумачення в її тексті. Інколи так тяжко вирватися із зачарованого кола, тому необхідно наполегливо розширювати свій кругогляд, учитися мислити під новим кутом зору, тоді неодмінно вихід буде знайдено», - розповіла Наталія.

«Ця пісня про життя в нашій країні, про наших людей, про їхню феноменальну здатність наступати на одні й ті самі граблі. Про те, як ми досі не можемо залишити зачароване коло помилок і розчарувань. Про те, як не реагуємо на очевидні події й не робимо з цього висновків. А головне, за відсутність критичного мислення та аналітичного підходу розраховуємося не лише своїм життям, а й майбутнім наших дітей, нашої нації та держави»,- поділився Роман.

Світ змінюється і ми маємо змінюватись швидше. Маємо розвивати в суспільстві критичне мислення. Правильна музика може стати частиною важливих змін, іноді саме вона впливає на людей. Тому гурт створює музику з глибоким сенсом.

Головна мета "Коло за колом" закликати наших людей мислити більш глибинно, аналізувати і головне робити висновки, тільки так ми почнемо змінювати країну на краще.

Пісня вже доступна на всіх стрімінгових платформах.

 

 

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
ТЕГИ: рок-музыка,рок-н-ролл,Україна,зміни,незалежність Україна,українська музика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.