AMI НОВА ЗІРКА НА НЕБОСХИЛІ УКРАЇНСЬКОГО ШОУ-БІЗНЕСУ

26 апреля 2021, 12:02
Владелец страницы
Журналист
0
60
AMI НОВА ЗІРКА НА НЕБОСХИЛІ УКРАЇНСЬКОГО ШОУ-БІЗНЕСУ

Вона молода і талановита, її шлях - це боротьба за життя, а її сила і віра - це приклад для багатьох. Співачка AMI презентує дебютну лірико-драматичну пісню "Пробач мені".

Пісня "Пробач мені" - це особиста історія пронизана біллю та вибаченнями.

"Я пройшла занадто важкий шлях, боролась з хворобою, яка знищувала мене з середини, боролась з самотністю і зрадою, я начеб то повільно рухалась у прірву, але життя подарувало мені шанс. Коли я почула пісню "Пробач мені" яку написав для мене Андрій Осадчук я вперше зрозуміла як завинила перед собою. Я зрадила ту маленьку дівчинку всередині себе і ця пісня стала моєю сповіддю і мої пробаченням. Я впевнена, що вона відгукнеться в серцях багатьох людей" - ділиться AMI.

"Пробач мені" написав український автор Андрій Осадчук, відомий своєю співпрацею з багатьма топ зірками.

"Музика рятувала мене в найтяжчі моменти мого життя і зараз я хочу ділитись нею з слухачем. Мені є що розповісти. І сьогоднішня прем'єра це лише початок великого шляху, я це точно знаю" - розповідає AMI.

Пісня "Пробач мені" вже доступна на всіх стрімінгових платформах.

 

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: музика,премьера,Українська культура,пробачати,пісня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.