Будь-які слова, за Російські гроші

18 квітня 2021, 14:32
Власник сторінки
0
16
Будь-які слова, за Російські гроші

.

Як відомо Єпископ Віктор (в миру Володимир Дмитрович Коцаба), голова Адміністративного апарату Київської Митрополії УПЦ МП, член Міжсоборної присутності Руської православної церкви. Ведучий телепрограми Української православної церкви «Православний вісник», часто піддає критиці надання автокефалії ПЦУ та обвинувачує керівництво держави про втручання в церковні справи та спекуляцію на почуттях віруючих.

Однак, мабуть, пан Віктор забув, що УПЦ(МП) в якій він служить, напряму підлегла РПЦ, яка відкрито це визнає, а РПЦ в Росії стала як складова держави, і вся діяльність, як внутрішня, так і зовнішньополітична на пряму залежить від політичної волі керівництва Російської Федерації.  

А на тему спекуляції на почуттях віруючих, хто як не Російський патріархат любить поговорити про «розкольників» та канонічність єдиної Російської церкви.

Тому пане Віктор Дмитрович, перш ніж щось говорити, треба подивитися собі за спину, хоча, за Російські гроші можна сказати будь-що, а як відомо – «гроші не пахнуть».

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.