Будь-які слова, за Російські гроші

18 апреля 2021, 14:32
Владелец страницы
0
10
Будь-які слова, за Російські гроші

.

Як відомо Єпископ Віктор (в миру Володимир Дмитрович Коцаба), голова Адміністративного апарату Київської Митрополії УПЦ МП, член Міжсоборної присутності Руської православної церкви. Ведучий телепрограми Української православної церкви «Православний вісник», часто піддає критиці надання автокефалії ПЦУ та обвинувачує керівництво держави про втручання в церковні справи та спекуляцію на почуттях віруючих.

Однак, мабуть, пан Віктор забув, що УПЦ(МП) в якій він служить, напряму підлегла РПЦ, яка відкрито це визнає, а РПЦ в Росії стала як складова держави, і вся діяльність, як внутрішня, так і зовнішньополітична на пряму залежить від політичної волі керівництва Російської Федерації.  

А на тему спекуляції на почуттях віруючих, хто як не Російський патріархат любить поговорити про «розкольників» та канонічність єдиної Російської церкви.

Тому пане Віктор Дмитрович, перш ніж щось говорити, треба подивитися собі за спину, хоча, за Російські гроші можна сказати будь-що, а як відомо – «гроші не пахнуть».

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.