Аваков просто уничтожает президента!

23 липня 2020, 14:35
Власник сторінки
Глава партии правильного досуга
0
23
Аваков просто уничтожает президента!

И это связано,очевидно,с приходом Михо…


 Аваков просто издевается над бедным Зелей!

---------------------------------------------------

 

"А сколько президент получил за пиар фильма "ЗЕ-мляне"?

 "Ещё парочку таких роликов и трейлер к фильму "Слуга народа-4" уже готов!"

 А вот ещё:

Денис Янтар

22 ч.

Що там в Луцьку наспецназили

Я звичайно не спеціаліст із спецоперацій і знешкодженню терористів в автобусах. Але, що це була за циркова вистава. 
Терорист виходить і здається декільком правоохоронцям, на нього вдягають кайданки, заручників починають виводити з автобусу. І після цього через секунд 30 підлітає БТР з бійцями, у яких всі події були в полі зору. Ну гаразд, припустімо поспішили на допомогу людям, однак нахіба кидати світлошумову гранату і тягнути з собою драбину. 
Розумію, що бійці просто виконували наказ керівництва щодо штурму, тому і питання до поліцейських чинів: " ви там при пам'яті ? Чи може бойовиків передивились?".
Звичайно добре, що все завершилось без жертв, але жаль, що в нашому театрі абсурду останніх років з'явилась ще одна п'єса. Спецоперація "бумеранг", нагадаю, щоб не забули."

-------------------------------------------

 Вот - самые безобидные сегодняшние цитаты из фейсбука...

 Усиление политической борьбы можно связать,разумеется,с предстоящими выборами 26 октября...

На фоне "борьбы с короновирусом" в Киеве под девизом "Не фиг шастать" ждём усиление карантинныз мер на фоне прихода второй и третьей волн пандемии,как нельзя кстати появляется диктатор Собакофф,который садит всех страждуших на реальные намордники,ошейники и поводки и спускает эту стаю бешеных собак на господина Саакашвили,которому снова придётся убегать по крышам на этот раз уже от мстительного армянина и уже навсегда.

 И дело,конечно,не в их личных этнических тёрках,а в том,что все элитные казнокрады,начиная от ахметовских и кончая соросовскими не на шутку возбудились реальными планами Михаила подорвать коррупционное болото и замышляют недоброе гавнецо...

        ДЕРЖИСЬ,БИДЖО!

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.