Рената Штіфель презентує відеороботу на пісню "Улыбнись"

11 июня 2020, 14:24
Владелец страницы
Журналист
0
18

Через місяць після прем'єри "Улыбнись" співачка Рената Штіфель презентувала відеороботу на цю пісню.

Автором пісні "Улыбнись" стала сама співачка, це її особиста життєва історія, яка вилилася в слова і музику.

"Ця пісня народилася ще два роки тому, коли сльози текли по обличчю, а серце розривалося на частини. У той момент коли моє життя перевернулося, а віра в те, що близькі люди можуть розлучатися залишаючись друзями була розбита реальністю, - ділиться Рената, - я ніколи не думала, що довгі роки спільного життя і як мені здавалося любові і поваги, в один день переростуть в абсолютну байдужість".

 

У новій відео роботі Рената вирішила показати лише свій внутрішній стан. Співачка наодинці зі своїми емоціями в порожньому місті. Миттєвості де вона мчить на швидкості вітру перебиваючи думки шумом мотору і насолоджуючись моментом того, що зараз вона одна і ніхто не зможе перешкодити її руху вперед.

 

"У цьому відео немає ніяких історій, сюжетів і сліз в ній немає. Тільки я одна і мій внутрішній світ, мої думки і емоції в цей момент. Це вже інша я, з новою усвідомленістю, але все тієї ж вірою в кохання" - розповідає Штіфель.

 

Режисером-оператором відео став Антон Шатохін відомий своєю співпрацею з багатьма зірками.

 

Відео доступне на YouTube каналі Ренати Штіфель.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: Рената Штифель
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.