Поліна Крупчак презентує нову відео роботу

2 ноября 2019, 09:36
Владелец страницы
Журналист
0
37

Різноманітність сучасної української дівчини в кліпі на пісню «Мій kozak»

Відеоробота на пісню «Мій kozak» Поліни Крупчак - це новий погляд режисера Андрія Бояра на стосунки молодих українців, що несуть в собі дух переосмисленого сучасного козацтва, навіть знаходячись у закритому просторі радянського типу.


Кліп знімався у приміщеннях наукового інституту, побудованому у стилі радянського модернізму, що також дещо символізує оточення, у якому сьогодні живуть молоді козаки і козачки. Але навіть у сірому і суворому просторі проростає і вирує життя - тропічні рослини, що оточують співачку, а також молоді і актуальні танцівники, що осучаснили український гопак, але при цьому вшанували традицію українського танцю.

Сама Поліна з’являється у кліпі в декількох образах, кожен з яких підкреслює різноманітність сучасної української дівчини, що може виконувати різні ролі у суспільстві, але за будь-яких умов залишатись красивою, елегантною та актуальною.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: песни,премьера,Козак,клип,украинские песни,видеоклип,съемки клипа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.