ПОЧУТИ ОДНЕ ОДНОГО ТА НОВУ ПІСНЮ ALINA PASH І ФРІЛА

18 вересня 2019, 18:02
Власник сторінки
0
13

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ЗАПУСКУ ДРУГОЇ ХВИЛІ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЄКТУ ПРО РІВНІСТЬ ЖІНОК ТА ЧОЛОВІКІВ “ПОЧУТИ ОДНЕ ОДНОГО” 19 вересня 2019 року 16:00, ТРЦ Gulliver (1-й поверх)

 

Як показало дослідження Національного Демократичного Інституту, 77% українців та українок вважають рівність важливою. Що ж заважає нам створити суспільство вільне від упереджень та стереотипів?

 

Проєкт “Почути одне одного” - це громадсько-просвітницька кампанія, яка має на меті розкрити переваги рівності між жінками та чоловіками у всіх сферах життя та розповісти про руйнівну роль ґендерних стереотипів. Першим етапом кампанії стало створення “Почути одне одного”, тоді ж до проєкту долучились відомі українські автори та авторки, створивши короткі есеї та оповідання про рівність.

 

До другого етапу кампанії долучилися Alina Pash та Фріл, сучасні українські виконавці. «Мені початково сподобався проєкт, – розповідає Alina, – бо він спрямований на те, щоб вирівняти ситуацію та поставити акцент на дуже актуальній для України темі». Музиканти створили пісню, що демонструє абсурдність і руйнівну роль ґендерних стереотипів у нашому житті.

 

Прем’єра пісні відбудеться під час прес-конференції.

Також передбачена можливість поставити запитання та дізнатися більше про проєкт “Почути одне одного” від його ініціаторів та артистів.

   

Проєкт реалізується Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (НДІ) за фінансової підтримки Швеції, урядів Канади та Великобританії.

    

Національний Демократичний Інститут (НДІ) є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля підтримки та зміцнення демократичних інституцій по всьому світу шляхом співучасті громадян, відкритості та підзвітності уряду. Більше інформації про НДІ можна отримати на сайті: .

 

 

 

 

 

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.