AGAMA Communications створила світ сільських новин для нового квасу

14 червня 2019, 17:47
Власник сторінки
0
47
AGAMA Communications створила світ сільських новин для нового квасу

Креативний дивізіон AGAMA Communications розробив креативну платформу для запуску нового бренду квасу «Село і люди» від AB InBev Efes Україна.

Креативний дивізіон AGAMA Communications розробив платформу для нового квасу «Село і люди» від AB InBev Efes Україна. Народний бренд  потребував нестандартного підходу до каналів просування. Тому команда кріейторів створила цілий світ з усіма правилами, міфологією та артефактами українського села. Отримав він назву «Сільські вісті. Квас народної мудрості».

«І мудрість ця проявляється у всьому – у рецепті доброго квасу, у щоденних порадах і справах. Думаєте, бабці просто так сидять на лавках і перемивають кісточки? Насправді, вони роблять важливу справу – творять заповіді, за якими варто жити і сільським, і городським. Ці заповіді й записані на етикетках. А ще ми розуміємо, що ці заповіді беруть свій початок зі спостережень за життєвими історіями. Адже в українському селі постійно щось відбувається», – зазначають в AGAMA Communications.

У селі досі актуальна преса як носій інформації. Тож постери та білборди стилізували під головну газету району, де в сільських новинах ніяк не обійтися без улюбленого квасу «Село і люди». І як годиться, новини ми передавали по інстор-радіо у форматі «брейкінг ньюс», щоб відвідувачі супермаркетів дізналися про те, що до міста приїхав новий квас, від самих селян.

«Сільські вісті» вийшли надзвичайно живою платформою, яка дає безкінечний простір для генерації контенту, і, найважливіше, на ній органічно живе квас «Село і люди» як джерело народної наснаги.

«Багато вітчизняних брендів грає на, так званій, території «українськості», використовуючи загальноприйняті коди – український прапор, напис «made in Ukraine», вишиванки, козаки і т.д.

«Село і Люди» розкриває інші грані української ментальності.  Характер квасу має міцне українське коріння – він душевний, гостинний та сповнений оптимізму й почуття гумору, як усі щирі українці», - коментує бренд-менеджер «Чернігівське» та брендів економ сегменту компанії AB InBev Efes Україна Валерія Гладіліна.

Можна доповнювати рекламні інструменти радіороликами із сільськими чутками, можна виїжджати з квасом на всілякі ярмарки та події під відкритим небом.

Можна робити своє реаліті-шоу про сільське життя. Можна все.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.