Інститут журналістики запрошує на Серію лекцій від викладачів-ветеранів

05 травня 2018, 02:46
Власник сторінки
0
87
Інститут журналістики запрошує на Серію лекцій від викладачів-ветеранів

15 травня в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка відбудеться серія лекцій від викладачів-ветеранів Інституту журналістики.

Програма містить три лекції від викладачів-ветеранів у форматі майстер-класу. Тема лекції буде повідомлена напередодні самої лекції. У кожного студента та викладача буде можливість познайомитися та особисто поспілкуватися з кожним викладачем.

Запрошені спікери – живі легенди Інституту журналістики. В них були студентами нинішні викладачі. А нинішні студенти чули про них цікаві історії, або «страшні» розповіді.

Спікерами на лекціях виступатимуть: Гутиря Іван Іванович, Сємілєтка Ганна Петрівна, Забіяка Іван Михайлович.

Для гостей з інших факультетів прес-служба Ради ветеранів проведе екскурсію інститутом та ознайомить з електронною бібліотекою інституту та Ради ветеранів. Кожен учасник майстер-класу матиме змогу взяти участь в обговоренні.

Також буде проведена сесія запитань-відповідей для всіх охочих. Зустріч завершиться сумісним фото усіх відвідувачів та спікерів лекції.

Серія лекцій від викладачів-ветеранів Інституту журналістики відбудеться за адресою: вул. Мельникова, 36/1, 35 аудиторія (3 поверх).

Контактна особа: Сєроштан Ольга, (066) 277 34 55.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.