Інститут журналістики запрошує на Серію лекцій від викладачів-ветеранів

5 мая 2018, 02:46
0
26
Інститут журналістики запрошує на Серію лекцій від викладачів-ветеранів

15 травня в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка відбудеться серія лекцій від викладачів-ветеранів Інституту журналістики.

Програма містить три лекції від викладачів-ветеранів у форматі майстер-класу. Тема лекції буде повідомлена напередодні самої лекції. У кожного студента та викладача буде можливість познайомитися та особисто поспілкуватися з кожним викладачем.

Запрошені спікери – живі легенди Інституту журналістики. В них були студентами нинішні викладачі. А нинішні студенти чули про них цікаві історії, або «страшні» розповіді.

Спікерами на лекціях виступатимуть: Гутиря Іван Іванович, Сємілєтка Ганна Петрівна, Забіяка Іван Михайлович.

Для гостей з інших факультетів прес-служба Ради ветеранів проведе екскурсію інститутом та ознайомить з електронною бібліотекою інституту та Ради ветеранів. Кожен учасник майстер-класу матиме змогу взяти участь в обговоренні.

Також буде проведена сесія запитань-відповідей для всіх охочих. Зустріч завершиться сумісним фото усіх відвідувачів та спікерів лекції.

Серія лекцій від викладачів-ветеранів Інституту журналістики відбудеться за адресою: вул. Мельникова, 36/1, 35 аудиторія (3 поверх).

Контактна особа: Сєроштан Ольга, (066) 277 34 55.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.