Українські виші у рейтингу найкращих університетів світу

11 октября 2015, 18:23
0
8

Вперше до світового рейтингу найкращих університетів увійшли два українські виші: КНУ імені Т. Шевченка та Харківський національний університет імені В. Каразіна.

Престижне Британське видання Time Higher Education опублікувало черговий щорічний рейтинг найкращих університетів світу, до якого українські університети потрапили вперше. У рейтингу українські виші займають з 601 по 800 місця.

Лідерами рейтингу стали: 147 університетів США, 78 вищих навчальних закладів Великобританії та 20 університетів Німеччини. Усього в рейтингу цього року представлені виші із 70 країн світу.

Для визначення найкращих ВНЗ світу застосовували 13 показників ефективності, серед яких: викладання, трансфер знань і міжнародних перспектив, посилання на праці викладачів тощо.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.