Дні кар'єри в КНУ імені Т. Шевченка

11 октября 2015, 18:13
Владелец страницы
0
25
Дні кар єри в КНУ імені Т. Шевченка

З 6-9 жовтня в КНУ імені Т. Шевченка відбувся захід "Дні кар'єри КНУ - 2015, в рамках якого студенти ознайомилися із можливістю працевлаштування або стажування у провідних компаніях України.

Організатором "Днів кар'єри" був сектор працевлаштування студентів та аспірантів. Місцем проведення заходу стали Інститути філології та журналістики, а також корпуси факультетів економіки та кібернетики. У рамках заходу студенти та аспіранти отримали можливість відвідати презентації, семінари та тренінги від провідних компаній України; поспілкуватися с HR-менеджерами цих компаній; дізнатися про наявні вакансії та можливості стажування. У "Днях кар'єри КНУ - 2015" взяли участь такі компанії: "Воля", "Проктер і Гембл Україна" "Phillip Morris", "Ашан", "1+1", "Smart Business" тощо. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.