Великий українець

13 июля 2015, 02:08
Владелец страницы
Стратег личностного развития
0
94

Рік тому спочив Блаженніший Володимир. Він був і залишається не тільки для віруючих, а й для усіх українців справжнім взірцем служіння заради людей.


Саме він казав, що рани, завдані розколом, не можна зцілити насильством. Зло породжує зло, і боротися з ним можна тільки любов'ю. Любов'ю і терпінням. Саме цієї простої мудрості не вистачає зараз керівникам, в руках яких майбутнє країни, майбутнє народу та його дітей.

http://korrespondent.net/url.hnd?url=http%3a%2f%2fwww.pravlife.org%2fcontent%2fponad-use-zberezhennya-miru-i-lyubovi-v-cerkvi

Спогади про цього визначного керівника Української Православної Церкви та просто щедрого на доброту чоловіка здатні зробити нас трошки кращими, дати шанс зцілитися від ненависті та зневіри страшних часів. Розпочнімо з себе.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: Украина,жизнь,любовь,УПЦ,Владимир
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.