У Тернополі знову вибори

26 июня 2014, 12:25
Владелец страницы
0
77

У студентів Тернополя сьогодні вибори – обирають нового студентського мера в рамках фестивалю “Студентська республіка”.

У студентів Тернополя сьогодні вибори – обирають нового студентського мера в рамках фестивалю “Студентська республіка”. Протягом 3-х днів 14 команд (а це близько 180 студентів) змагаються, розважаються, вчаться, спілкуються та готуються до виборів. Важливо, що діючий студмер розпочав фестиваль з власного звіту та звіту магістрату.
Під час проведення політичної гри команди проаналізували стан студентства, туризму, економіки та гуманітарної галузі Тернополя і області. Також презентували власне бачення розвитку даних напрямків. Дискусії та гострі запитання дозволили краще розібратись в темі. Кандидати в мери представили 10 кроків, які необхідно зробити Тернополю, щоб здобути статус Студентської столиці.

Відвідали “Студентську республіку” відомі політики. Депутат міської ради Михайло Окаринський розповів про специфіку проведення виборів та роботу депутата. Молодь цікавилась, як саме Михайло агітував за себе та що встиг зробити для своїх виборців. Секретар міської ради Ігор Турський поспілкувався з учасниками на теми розвитку України і Тернополя. Також він розповів як організовувати власну кар’єру. Темою для дебатів стала стратегія розвитку України. Обговорювали різні світові моделі і зійшлись на тому, що Україні потрібно, враховуючи досвід інших, робити власне диво, пройти свій унікальний шлях до успіху.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: студент,Тернопіль,вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.