Московія возвертаєцця до своїх "істоков"

15 апреля 2014, 21:05
Dolce far niente
0
57

нарешті...


15.04.2014

Департамент культури Москви виключив із концертної програми "Днів історичної і культурної спадщини Москви" каватину Людмили із опери Глинки "Руслан та Людмила" через слова "Київ" та "Дніпро".

Про це на своїй сторінці у Facebook написала президент Благодійного фонду Мікаела Тарівердієва Віра Тарівердієва.

Допис by Tariverdieva Vera.

За її словами, її фонду запропонували представити кілька музичних номерів у концертній програмі до "Днів історичної і культурної спадщини Москви".

"Ми запропонували виступ чудової молодої співачки Терміне Зарян з романсом Чайковського "Забути так скоро" та Кавантину Людмили Глинки із "Руслана". Сьогодні представник із культури міста Москва видалив із програми Кавантину Людмили через наявність у тексті слів "Київ" та "Дніпро", пише вона.

"В терему моем высоком,

Как и здесь порой,

Запою, запою, родитель дорогой,

Запою: ой, Ладо!

Про любовь мою,

О Днепре родном, широком,

Нашем Киеве далеком!"


P.SНарешті монголо-угро-фіни опамяталися. Тепер треба зробити головний крок - відмовитись від вкраденої в українців самоназви "Росія".

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.