«Крилата піхота» forever!

2 августа 2013, 08:00
Владелец страницы
Народний депутат України 2-4 скликань
0
227

«Ніхто, крім нас!»

                          

    «Ніхто, крім нас!», – такий девіз нині української «крилатої піхоти». Адже десантники – це воїни, які здійснюють парашутні стрибки з військово – транспортних літаків у повній бойовій викладці вдень і вночі, з різних висот, у спеку і в мороз, за тихої та підвітреної погоди, при безхмарному небі і низькій хмарності, коли навіть помірно дощить чи сніжить, при потребі – на воду, гірські майданчики і лісисту місцевість, слідом за технікою або безпосередньо в бойових машинах десанту, а після приземлення можуть одразу вступати в бій у тилу ворога.

    Повітряно – десантні війська виконують бойові завдання на будь – яких широтах, в тому числі і без парашутного десантування, завжди перебуваючи на вістрі бойового застосування, проявляючи при цьому міць, відвагу і вірність обов'язку, з честю та гідністю носять голубі берети з золотими тризубами і біло – голубі тільняшки, як ознаку елітного роду військ із всебічною бойовою, спеціальною та фізичною підготовкою. Є десант і нема завдань нездійснимих!

    З Днем повітряно – десантних військ України, дорогі мої небесні побратими!


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.