В Авдіївці зараз працюють екіпажі медиків ПДМШ ім. Пирогова

31 января 2017, 15:16
Владелец страницы
Народний депутат України
0
418
В Авдіївці зараз працюють екіпажі медиків ПДМШ ім. Пирогова
медики ПДМШ

Медики евакуювали пацієнтів районної лікарні, що розташована на лінії вогню.

Наші медики роблять велику і героїчну справу у Авдіївці, що перебуває на межі гуманітарної катастрофи.

Діють швидко і фахово, часто компенсуючи байдужість і безпорадність держави та органів влади...

Зараз у найгарячішій точці Донбасу - Авдіївці працюють 4 екіпажі медиків Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Пирогова.

Особливі теплі слова тим медикам, які на чолі з Олександром Гагаєвим уже поверталися з ротації в зоні АТО до Києва, але до столиці так і не дісталися, - дізнавшись про загострення в Авдіївці, повернулися на допомогу своїм побратимам! Щиро вдячний вам за відвагу та самопожертву!

Разом із моїм побратимом Геннадієм Друзенком, партнерами з ПДМШ ім.Пирогова одразу, ми, не задумуючись, відгукнулися на прохання Управління екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ і відрядили до Авдіївки медичні екіпажі. 

“Зараз на місці працює 4 лікарі невідкладної допомоги та 8 фельдшерів. Це – 4 екіпажі. У результаті обстрілів Авдіївка зараз без електроенергії, зв’язок із ними поганий, - бережуть телефони, бо зарядити апарат проблемно. Тому всю інформацію отримуємо напряму від нашого віце-президента зі взаємодії зі Збройними Силами України та іншими збройними формуваннями в зоні проведення АТО Олександра Гагаєва", - написав мені щойно Геннадій Друзенко.

Олександр Гагаєв телефоном повідомив, що з великими трудами організували транспорт, разом із місцевими лікарями ПДМШ евакуювали пацієнтів Авдіївської центральної районної лікарні, куди кілька разів влучали снаряди.

Дякую, побратими.

В дорозі на передову і наш черговий модуль для бійців!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Наливайченко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.