Оскар «Навальному» - це позитивна новина для нас

13 березня 2023, 13:22
Власник сторінки
мажоритарный инвестор DOC.UA, председатель наблюдательного совета EFI Group
0
8068
Оскар «Навальному» - це позитивна новина для нас

Оскар за документальну стрічку «Навальний» був сприйнятий багатьма українцями м’яко кажучи: неоднозначно!

 І вони мають на це право, в першу чергу, емоційно реагуючи на минулу «імперську» позицію самого головного опозиціонера щодо Криму. Ну а по-друге, є таким українським мейнстрімом: хай там що на «болотах» нас це не стосується, або: «хай там вони всі повиздихають, мені байдуже!». Я вважаю, що ми точно маємо перейматися тим, що там за «порєбріком». Це стосується нашого майбутнього. Саме тому, ми в Ukrainian Institute for the Future так багато уваги приділяємо Московії.

Так от, я рахую, що Оскар - це дуже позитивна новина для нас! По-перше, це підтримує світовий консенсус про Путіна вбивцю і злодія, з яким не можна сідати за стіл переговорів, а потрібно перемогти на полі бою. А по-друге, остання заява Навального з тюрьми про повернення Криму та виплату репарацій Україні, зміцнює наратив про поразку Московії в середині країни!

 Тому ми ще ближче на крок до нашої перемоги!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.