Окупація Казахстану. Ще один геостратегічний злочин Байдена

8 января 2022, 12:15
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
228
Окупація Казахстану. Ще один геостратегічний злочин Байдена

Ми всі знаємо, що військова окупація Казахстану відбулася саме тоді, коли у Білому домі саме ставленик Москви, Пекіну та Тегерану.

Невідомо, чи були плани окупації Казахстану сплановані та узгоджені Путіним, спільно із Назарбаєвим та його ставлеником Токаєвим, у Ленінграді наприкінці 2021 року, під час збіговиська СНГ?  Або, окупація Казахстану відбулася спонтанно, тому що всі криваві монстри – від Путіна до Лукашенко, від Назарбаєва до Рахмона, розуміли абсолютно: якщо Казахстан впаде, тоді ланцюгову реакцію зупинити буде, майже, неможливо?

Але, ми всі знаємо, що військова окупація Казахстану відбулася саме тоді, коли у Білому домі саме ставленик Москви, Пекіну та Тегерану. А Путін, Сі та Хаменеї чудово знають, що часу у них всіх, включаючи їх мерзотного ставленика Байдена, максимум, до листопада, а може й того менше.

Те, що мерзотна істота, яка засіла в Овальному кабінеті, мовчить щодо кривавого захоплення Кремлем та кремлівськими прихвостнями з ОДКБ Казахстану, цілком природньо. А що цей лівий маразматик може казати після капітуляції та втечі з Афганістану?

Ми не знаємо, чи отримав кремлівський монстр Путін «добро» від свого ставленика Джозефа Байдена на вторгнення та окупацію Казахстану? Але, ми знаємо абсолютно, що покидьок та маразматик Сплячий Джо не проронив ані слова щодо Казахстану. Навіть у 1956-ому, коли Хрущов, разом із Андроповим, захопили Угорщину, Ейзенхауер хоч щось, але казав. Навіть у 1968 – му, коли Брежнєв, разом із Хонеккером та іншими комуністичними диктаторами із Варшавського пакту, захопили Чехословаччину, Джонсон хоч щось та казав. Зараз ублюдок та окупант Білого дому Байден мовчить тотально. Схоже, що Казахстан був у пакеті кривавих «домовленостей» між двома союзниками – Путіним та Байденим.

Правду, страшну та криваву правду, виголошує ще один ублюдок – Ентоні Блінкен. Ні, справа не в тому, що цей ублюдок відкрито став на бік монстрів та вбивць – Назарбаєва та Токаєва. Ключове, що цей ублюдок Блінкен – ставленик червоного Пекіну та безумно-клерикального Тегерану. А захист Блінкеним вбивць із Нур-Султану пояснюється ще й тим, що на території Казахстану орудує Exxon Mobile. А ублюдок Блінкен ще й, майже точно, отримав величезні гроші і за «Північний потік». Як, майже гарантовано, що й сам окупант Овального кабінету, а також Вікторія Нуланд та далі за списком.

Так, як у Казахстані, стратегічна доля випадає вкрай рідко. А кремлівському диктатору вже, майже, сімдесят. Та все рівно, темп окупації Казахстану шалений та небачений. І головне, що Путін всіх інших агресорів та окупантів пов’язав кров’ю. Зараз, у січні 2022-го, казахською кров’ю. Якою далі – литовською, латвійською, молдовською, українською, грузинською…? І ставленик Путіна, Сі та Хаменеї – Джозеф Байден, також повністю залитий казахською кровю.

Можливо, що це історія розпорядилася так, що початок військової окупації Казахстану збігся із річницею повстання у США, коли мільйони американців пішли до Капітолію вимагати справедливості. А Трамп не пішов із народом, хоча обіцяв. А Пенс зрадив всіх та вся. А переважна частина сенаторів та конгресменів – республіканців зрадила і народ, і Конституцію США, на якій присягали. Що 2 мільйонів вкрадених та фальсифікованих голосів  всім їх було замало? Так до влади дірвався страшний монстр – Джозеф Байден. Тому трагедія Казахстану буда неминучою.

Те, що військова окупація Казахстану надовго – це поза сумнівом. Як надовго, невідомо? Відомо, що поки диктатура у Казахстані не буде повалена, кремлівські війська з Казахстану не підуть. І якщо б то була виключно казахська диктатура. А зараз – це казахська диктатура, яка прямо підкоряється Москві.  

Що далі, коли всі з ОДКБ вже пов’язані кров’ю? Відповідь очевидна – наступний удар буде нанесений там, є спротив буде найменший. Як виглядає, це – Молдова. Далі – Латвія, Естонія та Литва.

Головний ворог – це не Путін. Головний ворог – це монстр у Білому домі.

А Зеленський мовчить. Якщо Сплячий Джо мовчить за наказом із Кремля, то за чиїм наказом мовчить «президент криворізького кварталу»? Ублюдка Байдена чи диктатора Путіна, чи від обох? 

   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.