Спільний ультиматум Путіна – Байдена. І це не про НАТО, або Україну

2 января 2022, 18:23
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
136
Спільний ультиматум Путіна – Байдена. І це не про НАТО, або Україну

Всі ті ультиматуми – це ширма, марево та стратегічний обман. Але, не обман – це таємні та справжні домовленості між Путіним та Байденом, де умови диктує лише Путін.

Істерія, яку влаштував окупант Білого дому із своєї зграєю, була неперевершеною, але жалюгідною. Мета того ідіотського дійства була одна – залякати Україну і східно-європейські країни та змусити їх здатися.

Зрозуміло, що ця операція була повністю узгоджена із союзниками банди Сплячого Джо у Кремлі та на Лубянці. Готувати цю мерзотну операцію до Кремля їздили Нуланд та Бернс. Як результат, Путін жорстоко надурив свого союзника та партнера і тепер умови диктує виключно він. Іншого трапитися просто не могло.

Залякати Україну було неможливо. Єдине, на що могли сподіватися у Кремлі та у бункері Білого дому, так це на зраду всередині України. Та зрада повинна була бути епічних масштабів.

Добити спільно НАТО? Навіщо, але ж НАТО існує відверто на «штучному диханні». А після жаху в Афганістані боятися НАТО можна, хіба що, в коміксах та анекдотах.  Та Путін і Байден, все ж таки, вирішили добити Альянс. І знову жорстоко прорахувалися. Тільки це стане зрозумілим пізніше. Коли пізніше, невідомо? Але, точно стане.

Жодних сумнівів, що «ультиматум» готувався спільно – бандами Путіна та Байдена. Це їх стиль, це їх повадки. Це прямий стиль КГБ та єдиний почерк зграї Обами – Байдена. Єдине, що відмінне – це час. Далі, ані в Кремлі, ані в Білому домі, тягнути вже не могли. Ось звідки виходить безпрецедентна» жорсткість та безапеляційність «ультиматуму». Часу у них залишилося виключно до листопада.

Невідомо, чи був у хазяїна Кремля та окупанта Білого дому план «Б» на випадок краху їх спільного «ультиматуму»?  Але ж, абсолютно зрозуміло, що у краху цієї дешевої авантюри, ані Путін, ані Сплячий Джо, не сумнівалися. Скоріш за все, що ніякого іншого плану у цієї зграї – Путіна – Байдена, не існувало взагалі, від самого початку. Стратегічний замисел був, як виглядає, в абсолютно іншому.

На переговори до Женеви, 10 січня, окупант Білого дому відправляє ні кого іншого, а Венді Шерман. Це одне із найбільш страхітливих чудовиськ із ліворадикальної зграї, що захопила владу в США рік тому. На руках у цієї страшної старої – Венді Шерман, дуже багато крові, сирійської, лівійської, єменської, ізраїльської, іракської та української. Та ключове, Венді Шерман – одна із головних архітекторів безумної та злочинної «іранської ядерної змови». За спиною у Шерман істинні керманичі та хазяї Білого дому – сам Обама, Керрі та Райс.

Там мова йде про дуже величезні гроші та про владу. А не про Україну, про НАТО, про східний фланг НАТО, або про «європейську стратегічну стабільність». Всі ті ультиматуми – це ширма, марево та стратегічний обман. Але, не обман – це таємні та справжні домовленості між Путіним та Байденом, де умови диктує лише Путін. Незрозуміло, хто ж все таки так брутально проговорився, коли стало відомим, що 30 грудня два соратники – Путін та Байден, у другій частині розмови будуть вести мову про Іран?

3 січня до Відня знову злітаються переговорники щодо Ірану. Майже в той самий час, до Кремля вирушає іранський президент. А 10-го Шерман зустрічається із Рябковим у Женеві. Це що про НАТО, про ультиматум, про Україну, в кінці кінців? Не, це дійсно про головне – про Іран.       

Вони довго не знали, як остаточно зрадити США та повернутися до страхіття у вигляді «іранської ядерної оборудки»? З самого літа Блінкен, Салліван, Шерман та сам Байден шукали шляхи для зради. Тегеран тиснув та вимагав сатисфакції за допомогу в окупації Білого дому. Зараз, на початку 2022-го, простору для маневру не залишилося. 30 листопада Путін сказав своєму соратнику – Байдену, саме про це. Спільний «ультиматум» - це було прикриття.

Ізраїль попереджали, що Байден – це ворог. В Україні це вже зрозуміли. Окупант Білого дому відправив мерзоту Саллівана до Ізраїлю з ультиматумом, як до того відправляв до України своїх гонців, таких саме, як і Салліван. Після того, як Сплячий Джо перестав відповідати на дзвінки Беннетта, в Ізраїлі повинно було настати прозріння. Байден – це ворог, а Ізраїль – один. Чому Зеленський не звязується із Беннеттом – це поза всілякого розуміння?

А після обговорення «ультиматуму» почнеться справжнє дійство. Ні, наступу на Україну не буде. Ні, НАТО рятувати ніхто не буде. Питання в тому, як Путіну врятувати свого ставленика Байдена? 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.