Джек Салліван. Ультиматум Ізраїлю від Байдена та Ірану

24 декабря 2021, 19:04
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
91
Джек Салліван. Ультиматум Ізраїлю від Байдена та Ірану

Якщо Ізраїль та Беннетт не дадуть у відповідь на ультиматум Байдена – Саллівана жорстке «ні», тоді нехай чекають на біду. Незабаром.

Іншого чекати для Ізраїлю було нічого. Все стало остаточно зрозумілим, коли окупант Білого дому, на протязі останніх тижнів, відмовлявся відповідати на дзвінки Беннетта. Безглузді поїздки до Вашингтону керівників ЦАХАЛУ та МОССАДУ, як виглядає, лише погіршили ситуацію. А потім до Ізраїлю примчав ублюдок Джек Салліван із ультиматумом. Ні, ультиматум не для правлячих мулл Ірану, не озвірилим  бойовикам  Хамасу та Хезболли, не кривавому сирійському монстру аль-Асаду, а ультиматум Ізраїлю – здатися. Тому Джек Салліван – ублюдок.

В банді Обами – Злодійкуватої Хілларі - Сплячого Джо, Джек Салліван відповідає за близько-східний напрямок. А якщо точно, то за підтримку Ірану. А якщо ще більш точно, то за знищення Ізраїлю. Салліван по горло в українській крові ще з 2014 року. Він тоді був у Сплячого Джо також радником із національної безпеки. Тепер цей ублюдок також радник з національної безпеки, але вже у «президента - крадія» Байдена. Зараз він може залити себе вже й ізраїльською кровю і, схоже, що він вже не зупиниться. Якщо ізраїльтяни не зупинять його в останню мить.

На Іран та на знищення Ізраїлю в зграї Сплячого Джо діють сам Сплячий Джо, єврейка Венді Шерман, єврейка Вікторія Нуланд, єврей Ентоні Блінкен. Останні троє мають коріння в Україні. Україну вони всі залили кров’ю, як члени анти-української коаліції вищого рівня. Тепер, як виглядає, черга за Ізраїлем.

На жаль, цього зупинити було неможливо. Путін, Сі та Хаменеї вели свого соратника Байдена до захоплення влади у США. Тепер настав час для Тегерану вимагати віддачі. Плата лише одна – знищення Ізраїлю. Це треба було колись вимовити. Салліван привіз до Єрусалиму ультиматум – здатися.

Справа давно вже не в дикунській «іранській ядерній оборудці», яку готувала Шерман під керівництвом Керрі, Саллівана, Байдена  та, персонально, Обами. Справа давно в тому, хто буде хазяйнувати на Близькому Сході? Мулли Ірану допомагали Байдену захопити Білий дім  лише заради цього. І з перших секунд в Овальному кабінеті їх ставленик почав відробляти скоєне – Ємен, Сирія, Ірак, Саудівська Аравія, Лівія із вирішальним акордом та небаченою ганьбою в Афганістані. Тепер настав момент Ізраїлю.

Навіщо Беннетт дозволив цьому покидьку Саллівану взагалі прибути до Єрусалиму – це поза всіляким розумінням? Пояснень просто не існує. Але, це дійсно принизливо вислуховувати ультиматум здатися Ірану у себе вдома, на ізраїльській землі. Беннетт чудово знає, що Сплячому Джо, можливо, залишилося лічені місяці, якщо не тижні. Беннетт та його люди чудово знають, що чекати на допомогу немає звідти. Беннетт чудово знає, зо є лише одна людина в США, хто зможе врятувати Ізраїль від пекла, що неухильно насувається – Дональд Трамп. І Беннетт блискуче знає, що Бібі зрадив Трампа. Тепер, як виглядає, Бібі зрадив не лише Дональда Трампа, а й Ізраїль.

Якщо Ізраїль та Беннетт не дадуть у відповідь на ультиматум Байдена – Саллівана жорстке «ні», тоді нехай чекають на біду. Незабаром.

Вони страшенно поспішають. Вони – це Путін, Сі, Хаменеї та Байден. Ультиматум Путіна НАТО та США, це - спільний ультиматум Путіна – Байдена. Ультиматум Сі Тайваню, це – спільний ультиматум Сі – Байдена. Ультиматум Хаменеї Ізраїлю, це – спільний ультиматум Хаменеї – Байдена. І все сходиться, приблизно, в одну часову точку – січень – лютий. Далі ця зграя тягнути просто не зможе, тому що її почнуть знищувати. Розпочнуть із Білого дому, із Джозефа Байдена та Джека Саллівана. Єрмак, ти зрозумів, про шо я? 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.