Союз Путіна – Байдена – Сі. Україна, Польща, Прибалтика, Ізраїль, Тайвань

19 декабря 2021, 18:50
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
84
Союз Путіна – Байдена – Сі. Україна, Польща, Прибалтика, Ізраїль, Тайвань

Вони – Путін, Байден та Сі, всі страшенно поспішають. Часу у них, максимум, до листопада.

Вони – Путін, Байден та Сі, всі страшенно поспішають. Часу у них, максимум, до листопада. Але, зараз, вже точно, розпочався новий путч – на зрив проміжних виборів у США через одинадцять місяців.

Невідомо, чи «президент - крадій» Байден насправді керує США? Якщо й керує, то вкрай обмежено та й то за згоди із Москви, Пекіну та Тегерану. А істинні хазяї Білого дому – це Керрі, Райс та Салліван. А над ними – Барак Хуссейн Обама. І ця зграя готова на все. Як і їх союзники та спільники у Кремлі, ЦК КПК та Тегерані.

Сплячий Джо вже не потрібен Путіну. Окупант Білого дому розрахувався перед кремлівським другом всім. Після розмови 7 грудня, Путін викинув Сплячого Джо на смітник та виставив ультиматум. Це не ультиматум Україні. Це – остаточне знищення «президента – крадія» Байдена. А головні важелі впливу в руках інших.

Куди подівся Блінкен після, майже точно, зустрічі із Патрушевим в Індонезії, невідомо? Те, що Патрушев передав насмерть переляканому Блінкену пакет для Сплячого Джо від Путіна – те ж, майже, доконаний факт. А потім на звязок вийшли Салліван та Ушаков. Все узгоджено, все за графіком, все під диктовку Кремля та Лубянки. І, звичайно, що зявляється ультиматум до виконання. Хоча, Путін та його зграя чудово розуміють, що ніякого виконання того ультиматуму не буде. Мета була зовсім іншою.

Ультиматум Кремля був для подальшого стискання залізного кільця навколо України, Прибалтики та для чергового наступу на Польщу. То було, можливо, останнє попередження від полковника КГБ Путіна своєму соратнику в Овальному кабінеті: «Не заважай, а то тобі особисто буде дуже погано».

2 мільйони вкрадених голосів, майже рік тому, нікуди не зникли. Путін та Сі все памятають. Хаменеї також. А також про гроші за «Північний потік». Те, що після передноворічної сходки двох монстрів – Путіна та Лукашенко, розпочнеться друга фаза війни проти Польщі та Балтії, поза сумнівом.

Майже точно, що в зимні місяці 2022 - го в Білорусь увійдуть російській війська. В принципі, вони звідти й не виходили після «Захід - 2021». Але, тепер все буде «легально». І саме тоді, наступ на Україну може стати реальністю. А доля Прибалтики, на жаль, виглядає вкрай плачевно.

Це обрії «європейської» стратегії Путіна – Байдена. І це тільки одна частина їх спільних глобальних дій. Тобто, дій лише Путіна та Сі, а також безумовного виконання їх наказів Сплячим Джо та його подільниками.

Наступна жертва – Ізраїль. Окупант Білого дому, вже як тиждень, відмовляється розмовляти по телефону із Беннетом. Зловісне передчуття.  Зустрічі у Вашингтоні з міністром оборони Ізраїлю та керівником Моссаду були вкрай прохолодними, що підтверджує це. Тегеран, за даними того ж Моссаду, може мати атомну бомбу вже через два місяці. Тоді мулли будуть розмовляти із всіма зовсім по іншому. А Байден ненавидить Ізраїль.

Ще памятаєте про Венді Шерман? Це – заступниця Блінкена. Єврейка з коріннями в Україні. Так ось, якщо щось погане трапиться із Ізраїлем, знайте, ключова винувата – це саме ця Шерман. Після Байдена, звичайно. Вірогідність війни проти Ізраїлю набагато вищою, аніж черговий напад на Україну, або на Польщу. І часу залишилося обмаль, лічені місяці, якщо не тижні.

А Тайвань відверто жалко. Це розплата між ще двома друзями – Сі та Байденом. Якщо відкрито та відверто віддали на поталу Гонконг, то так саме віддадуть й Тайвань. Сі нагадає Сплячому Джо про все і про Хантера нагадає також.

Найбільш страшно, що зупинити це божевілля нікому. Значить так розпорядилася історія.  Про це було попереджено.    

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.