Знищення Байдена. Перемога Путіна

13 декабря 2021, 18:11
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
157
Знищення Байдена.  Перемога Путіна

А тепер – головне. 7 грудня 2021 року кремлівський диктатор знищив свого ставленика у Білому домі. І цього відвернути було неможливо. Байден Путіну вже не потрібний.

Зеленський повинен був виконати три основні та ключові завдання:

а) організувати та провести трибунал над Порошенко;

б) утворити союз із США. США Трампа;

в) перемогти у війні проти Росії та Путіна.

Він не зробив нічого. Хоча, провести трибунал над Порошенко він може хоч зараз. І не за програну війну. Війну можуть програти всі. А за утворення соратником Путіна – Порошенко, антиукраїнської коаліції, куди він сам, цей мерзотний негідник, й увійшов спільно із Меркель та Оландом. При чому, це – антиукраїнська коаліція нижчого рівня. А антиукраїнську коаліцію вищого рівня, яку також допоміг утворити цей шоколадний монстр, утворили Обама та Путін. Зараз на місці Обами – «президент - крадій» Джозеф Байден.

Президент Трамп відкрито просив Зеленського допомогти. Криворізькому квартальному, в принципі, нічого робити й не треба було. Просто сказати, що Джозеф Байден – це ворог України та член антиукраїнської коаліції вищого рівня.  Все інше зробили би особисто Дональд Трамп та його уряд. Заради справедливості та порятунку Америки. Зеленський, ти нарешті збагнеш, що ти накоїв?

Зеленський не зробив нічого. Тепер у Білому домі – ставленик Кремля, червоного Пекіну та божевільно-дикунського Тегерану. А на кордонах України – сотні тисяч російських солдат, які готові почати наступ у будь-який момент. .

Ми не знаємо, чи відбулося би те, що зараз, якщо б у Білому домі був Трамп, який переміг Сплячого Джо рік тому? Але, ми знаємо, що ці сотні тисяч військ Путіна готові до атаки саме тоді, коли в Овальному кабінеті саме путінський холуй та покидьок – Джозеф Байден.

А тепер – головне. 7 грудня 2021 року кремлівський диктатор знищив свого ставленика у Білому домі. І цього відвернути було неможливо. Байден Путіну вже не потрібний. Сплячий Джо розплатився за допомогу у захопленні Білого дому перед Кремлем та особисто Путіним всім, що вимагалося – з першої секунди вторгнення «президента - крадія» Байдена до Овального кабінету. Звичайно, що Путін бажав би більшого. Але, ключові вимоги виконані. І Байден став не зайвим, а просто непотрібним.

Звичайно, шо перелом наступив після гігантської катастрофи в Афганістані. Ця катастрофа відкрила геополітичні шлюзи для Путіна. Ми не знаємо, чи буде відданий наказ Путіна на новий наступ на Україну? Те, що цей зловісний наказ вже підписаний – сумнівів ніяких. І дуже можливо, що кремлівський монстр 7 грудня казав про це своєму другу – окупанту Білого дому. І Путін знав, що після того, що трапилося в Афганістані, спротиву вже не буде ніякого. Так воно й сталося. Та наказ на наступ підписаний, але не переданий у війська. І справа не в долі НАТО, чи Східної Європи, як того вимагають сам Путін та його скажена зграя.

НАТО абсолютно беззахисне – чи то із Трампом, чи то із Байденим. А Східна Європа у повній паніці. А їх попереджали, що після України неодмінно будете ви. Напад на Польщу, Литву та Латвію – це лише початок. Про Естонію думає Антон Вайно. А Словаччина, Чехія та Балкани впадуть автоматично. Звичайно, що окрім Сербії та Республіки Сербської й, можливо, Угорщини.

Всі ці погрози з Кремля – це для того, аби добити НАТО. Хоча для Путіна необхідне саме таке, нинішнє НАТО. А раптом на місці НАТО виникне справжня загроза для нього та Кремля, яка зможе їх зупинити?

Зараз зрозуміло єдине: наступ на Україну може розпочатися в будь-яку хвилину. Та більш реально, що залізне кільце навколо України буде стискатися з усіх сторін. І те ж саме буде відбуватися щодо Прибалтики. На допомогу не прийде ніхто. Ані Україні, ані Прибалтиці. Просто в Україні є шанс боротися. У Прибалтики – жодного. Про це вже набридло говорити.

І також зрозуміло ще – у Путіна часу, максимум, до листопада 2022 року. Хоча з його соратником та союзником – «президентом - крадієм» Сплячим Джо, все може завершитися значно раніше. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.