Союз Путіна – Байдена. Після 9 грудня. Війна продовжується

10 декабря 2021, 12:40
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
121
Союз Путіна – Байдена.  Після 9 грудня. Війна продовжується

В принципі, етап «Женева - 2» вже завершився. Путіну від старого маразматика з Овального кабінету вже нічого не потрібно. Весь спротив проти Москви паралізований.

Якщо, за словами окупанта Білого дому Джозефа Байдена, Путін – вбивця, то хто ж тоді сам Джозеф Байден? Правильно, соратник та союзник вбивці

Істерія, яку спільно здійняли підконтрольні Байдену газети та журнали у США, а також рупори Берліну в Європі, щодо «наступу» Кремля в Україні, були тільки заради одного – виконати всі вимоги, які були наказані Путіним своїм найближчим соратникам – Сплячому Джо та Меркель. А також, як відробляння грошей, які вони отримали за «Північний потік». А також за гарячкувате намагання втекти від відповідальності за те, що вони накоїли в Афганістані. А також за те, що вони планують накоїти із своїми партнерами – муллами в Ірані.

Вражаючий список того, що Сплячий Джо повинен виконати, як плата за захоплення Білого дому на початку листопада 2020 року. 7 грудня 2021 року, полковник КГБ Путін все це знову розповів своєму протеже - Байдену. І сказав, що на того чекає, якщо той осміється зійти із «істинного шляху». До проміжних виборів до Конгресу залишилося вже менше року. І Байден та його екстремістська зграя чудово розуміє, що на неї потім чекає. Ось чому, Сплячий Джо в стані, в якому він не був, напевно, ніколи – тотальної агонії.

Кремль та Путін знали абсолютно, що ніяких нових договорів щодо загальноєвропейської безпеки не буде. Тому що, вже немає ніякої «загальноєвропейської безпеки». Її й так ніколи не було, а зараз її немає взагалі.

Кремль та Путін чудово знають, що ніяких гарантій НАТО Росії давати не буде, як того бажає Сплячий Джо, Меркель та Макрон. Справа не в «гарантіях». Справа у самому НАТО. У НАТО вже навіть не «смерть мозку», а значно, значно серйозніше.

Кремль та Путін чудово знають, що ніхто перекидати війська на східний фланг НАТО не буде. Це вже давно домовлено із Байденом, Злодійкуватою Хілларі, другом Лаврова – Керрі та, ключове, із Бараком Хуссейном Обамою. Напевно, ключовою у цій безумній геостратегічній істерії була не розмова двох союзників – із Кремля та Білого дому 7 січня, а розмова окупанта Білого дому із лідерами «Бухарестської дев’ятки» 9 грудня. Думаю шо, у Софії та Вільнюсі, Празі та Ризі, Варшаві та Таллінні, повинно стати дуже страшно. А що, вони чекали чогось іншого?

І звичайно, що Кремль та Путін були абсолютно впевнені у своєму союзнику по антиукраїнській коаліції вищого рівня – «президенті - крадії» Байдені. Це, навіть, не руки Байдена цілком в українській крові. Цей лівий маразматик абсолютно в українській крові. Як і його найближча зграя – Джек Салліван, Вікторія Нуланд, Джон Керрі та Сюзанн Райс. Щодо Блінкена – це окрема розмова. Блінкен – це ставленик, в першу чергу, комуністичного  червоного Пекіну. І на руках у Блінкена дуже багато крові єменців, іракців, сирійців, афганців та головне, що вже і американців. А головна мета Путіна та Байдена в Україні – це повернення на Банкову учня та соратника – Порошенко.

Президент Трамп розповів тому недоумку Зеленському все. Тепер Зеленський розплачується за все. Ти що, так і не збагнув, що Байден – це ворог? Ворог набагато страшніший за полковника КГБ Путіна. Тому що, Байден – це ворог Сполучених Штатів Америки. Гаразд, Зеленський, так чому за твою тупість повинна розплачуватися ціла Україна?

В принципі, етап «Женева - 2» вже завершився. Путіну від старого маразматика з Овального кабінету вже нічого не потрібно. Весь спротив проти Москви паралізований. Та й спротиву, в принципі, й не було. Накази вже віддані. Силове кільце навколо України буде стискатися із прискореною швидкістю. Те ж саме буле відбуватися із напрямком атак на Прибалтику та Балкани. І ніхто на допомогу не прийде. Ну, про це було абсолютно відомо ще давно, якщо не завжди. Єдине час – у Путіна, Кремля та Лубянки його залишилося десь рік. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.