Союз Путіна – Байдена. «Женева» виконана. Новий етап війни

6 декабря 2021, 11:30
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
159
Союз Путіна – Байдена. «Женева» виконана. Новий етап війни

Зеленський, телефонуй Президенту США Дональду Трампу!

За пять днів до інаугурації президента США Дональда Трампа, у січні 2017 року, ще тоді віце-президент Джозеф Байден перетнув океан та приземлився у Києві. Він надав накази для безумовного виконання своїм українським соратникам, передусім Порошенко. Сплячий Джо наказав чекати кращих часів. Мова, як було зрозуміло, йшла про переворот у США на протязі 2020 року. Ключовими гравцями цього небаченого злодійства рік тому були Путін, Сі, Хаменеї та сам Байден.

Зараз антиукраїнська коаліція вищого рівня на чолі із Обамою – Байденом – Путіним запрацювала на всю потужність. Саме зараз, наприкінці 2021 року, наступив той момент, про який, напевно таємно, казав Сплячий Джо у Києві у січні 2017 року. Так, зараз н,е ініційована Обамою та Байденом,  операція «Crossfire Hurricane» проти Дональда Трампа за великої, якщо не вирішальної, участі України. Зараз не Байден віддає накази. Зараз накази віддає Кремль, Пекін та Тегеран до обов’яквого виконання окупантом Білого дому та його ліворадикальною, екстремістською клікою, яка захопила Білий дім за прямою допомогою Путіна, Сі та Хаменеї.

Перший етап розрахунку Байденом для Путіна відбувся у Женеві. Лише порівняйте геостратегічну ситуація зараз із тією, що була лише шість місяців тому. Дійсно вражає та страшно? Це все розплата Сплячого Джо за путч та переворот 2020 року. Іншого просто й не могло бути. Президент Трамп про все це попереджав. Просто ніхто, навіть Трамп, не міг передбачити темпу цього мракобісся, безумства та зради, передусім США. А в принципі, що міг робити іншого той, хто не був законно обраний президентом США?

Та «Женева» була лише першим етапом глобальних домовленостей між союзниками – Байденом, Путіним, Сі та Хаменеї. Сплячий Джо виконав все. Не міг не виконати. І це не про папери на самого Сплячого Джо, які має полковник КГБ Путін. Це дійсно про стратегічні домовленості. Джозеф Байден – це друг Леоніда Брежнєва. І саме зараз для Байдена наступив останній шанс у його житті. Часу у них – Путіна та Байдена – дуже мало, приблизно до листопада наступного року.

Але, навіть геостратегічний злочин Байдена, якай він здійснив, тільки-но окупувавши Овальний кабінет  у січні 2021 року, віддавши на поталу Путіну договір START III, міг би цілковито потішити Кремль. Саме тоді силовий баланс кардинально змістився виключно на користь Москви та Пекіну. Всі подальші події та вчинки були лише логічним продовженням із все зростаючою агресивністю та наполегливістю. Та все більшим тиском на «президента - крадія» Байдена та його камарилью.

Афганістан став точкою неповернення. Після небаченої ганьби та жаху Афганістану для США все глобально обвалилося. Для Сплячого Джо все було завершено. «Женева» також. Путін та Сі почали викликати до себе найближчих елементів із байденівської зграї, щоб диктувати вимоги за вимогами, вимоги за вимогами, до абсолютного та безумовного їх виконання. І все безумовно виконується. Від Тайваню до Ірану, від Сирії до Ємену, від Афганістану до Іраку та, звичайно, від України до Білорусі та цілої Східної Європи.

Ентоні Блінкен, Джейк Салліван, Вікторія Нуланд – ось ключові виконавці наказів «президента - крадія» Байдена, які він отримує з Кремля від свого найближчого союзника – Путіна. І все виконується. По Ємену, по Сирії, по Афганістану, по Ірану, по Східній Європі й, звичайно, по Україні. На руках у Саллівана та Нуланд дуже багато української крові. Друг Нуланд Сурков знає. Блінкен залитий кров’ю сирійців, єменців, афганців та іракців. Його друг Лавров знає про це. І всі  вони знають, що часу обмаль.

Президент Трамп прямо сказав Зеленському – допоможи мені врятувати Сполучені Штати і я допоможу тобі врятувати Україну. Зараз США в абсолютному хаосі, а над Україною нависла чорна хмара путінської зграї. І все це домовлено між двома союзниками – Байденом та Путіним. Це плата за окупацію Білого дому. Жорстка плата, правда Зеленський? Ти ж знаєш, хто є справжні вороги. Правда у Путіна, Байдена та Порошенко величезна та непоправна втрата – німецька комсомолка Меркель. Та гроші за «Північний потік» отримані. Але, газ не поступає.

Всі ліві газети та журнали, та сайти, США переповнені «майбутнім наступом» Кремля на Україну. Всі ключові німецькі газети та журнали несамовито волають про те ж саме. Це все підготовка до розмови між двома союзниками – Путіним та Байденом. Тобто не до розмови, а до передачі полковником КГБ Путіним чергового пакету вимог до виконання. «Женевська» фаза війни виконана. Починається нова фаза війни. Тобто вона вже йде повним ходом. Напад Москви та Мінська на Польщу та Прибалтику – це саме друга фаза війни. Байден промовчав абсолютно.

Ніякого наступу на Україну не буде. Вони – Путін, Байден, Меркель отримали гроші за «Північний потік». Тепер Кремль вимагає лише одного – виконати наказ на запуск труби. Негайно. Наказ вже переданий за адресами. Завтра Путін просто особисто повідомить про це свого протеже та союзника  Байдена. І нагадає про гроші, і про Хантера нагадає, і про Порошенко також.

Зеленський, телефонуй Президенту США Дональду Трампу!             

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.