Союз Путіна – Байдена – Меркель. Друга фаза війни

1 декабря 2021, 17:38
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
117
Союз Путіна – Байдена – Меркель. Друга фаза війни

Путін поспішає неймовірно. Часу у цієї зграї із Москви, Вашингтону та Берліну – приблизно рік.

Окупант Білого дому Джозеф Байден виконав, фактично, все, про що було домовлено із хазяїном Кремля ще дуже давно. Можливо, що ще на початку 2014-го року. Можливо, що значно раніше. Джозеф Байден був другом Леоніда Брежнєва, а тепер, це страхіття – лакей полковника КГБ Путіна.

Зараз, наприкінці 2021-го, наступила друга фаза війни. Про завершення першої фази Сплячий Джо прозвітував союзнику та партнеру у Женеві. Зараз хазяїну Кремля навіть і не потрібно витрачати час, аби особисто надати накази своєму протеже, що окупував Білий дім. Все наказується заочно та на відстані. Все виконується безумовно та беззаперечно. І за все платиться грошима, долями, життями, територіями.

У цього злодійського союзу єдина втрата – Ангела Меркель. Саме тому Кремль та Лубянка так поспішають, що це вже дійсно нагадує гарячку. Але, жорстка правда полягає в тому, що до влади у Берліні приходять ті, хто ще гірші за головну комсомолку ГДР. Шольц – це новоявлений Віллі Брандт і наслідки для ФРН будуть вкрай руйнівними. Дуже скоро.

Те, що війна проти Польщі розпочалася, абсолютно природньо. Після Молдови була Грузія. Після Грузії була Україна. Після України повинна була стати лише Польща. Про Прибалтику окрема розмова. І вороги у Польщі ті ж самі, що й в України – Путін, Байден та Меркель.

Ось ланцюг головних подій та рішень, що передував нападу Росії на Польщу наприкінці 2021 року:

а) відмова Обами, Байдена та Клінтон розміщувати системи ПРО на території Польщі у 2009 році;

б) майже точно, що вбивство президента Польщі Леха Качинського навесні 2010 року;

в) відмова Байдена передислоковувати американські військові підрозділи з території ФРН до Польщі. Поза всіляких сумнівів, спільне рішення союзу Путіна – Байдена – Меркель;

г) спільне рішення союзу Путіна – Байдена – Меркель щодо «Північного потоку - 2».

Тому війна була неминуча. Чи знали ці троє союзників у Москві, Вашингтоні та Берліні, що перша фаза війни, яку вони розпочали проти Польщі, могла завершитися невдачею? Можливо, що так, можливо, шо й ні. Це немає значення. Цілком відомо тільки єдине – вони не зупиняться, а далі буде набагато жорсткіше. Питання зараз лише в тому, як довго протримається Польща. Фактично, наодинці.

Санкцій проти режиму у Мінську немає. І справа не в тому, що їх заблокувала Меркель на виконання наказу із Кремля. І справа не в тому, що навіть ті жалюгідні санкції може все ж  таки будуть ухвалені. Справа в тому, що всі ті санкції, взагалі, ні на що не впливають. Кремль та Путін про це знають абсолютно. І тому вони перейшли до другої фази війни.

Ультиматуми Кремля виставлені. Вони будуть особисто доведені союзнику Путіна у Білому домі під час їх спілкування незабаром. Або, ті ультиматуми вже доведені до Сплячого Джо, а під час особистого спілкування кремлівський монстр просто буде запитувати у Сплячого Джо про їх виконання. І постійно буде нагадувати про гроші від «Північного потоку», про цілковиту підтримку у державному перевороті у США у листопаді 2020 року, і про приїзд Сплячого Джо до Кремля, до Брежнєва у серпні 1979-го та багато про щось інше.

Війська Росії у Білорусі. Їх там постійно стає більше. Прибалтика, фактично, оточена. Залізне кільце навколо Балтії  буде неухильно стискатися. Ніхто на допомогу до них не прийде. Коли спротив Прибалтики завершиться, якщо він буде взагалі, тоді доля Польщі стане жалюгідною.

Путін поспішає неймовірно. Часу у цієї зграї із Москви, Вашингтону та Берліну – приблизно рік. Хоча для окупанта Білого дому все може завершитися ще скоріше.

А тепер, просто поверніться на два роки назад. У Білому домі – Президент Трамп. Польща оголосила про встановлення «Форту Трампа» на своїй землі. Трамп віддав наказ на передислокацію військ США із території ФРН до Польщі. Прибалтика була, фактично, у повному спокої. На фронті в Україні було, майже, тихо. Порошенко був знищений. Трамп прямо сказав Зеленському, що треба робити, аби перемогти у війні проти Кремля та Путіна.

Зеленський , ти ідіот? Тобі ж все розказали. Тепер розплачуються всі – від України до Польщі, Балтії, Європи та, ключове, самих США. А союз Путіна – Байдена – Меркель торжествує. 

    

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.